PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626934}

Między nami seksoholikami

Thanks for Sharing
6,3 12 620
ocen
6,3 10 1 12620
Między nami seksoholikami
powrót do forum filmu Między nami seksoholikami

Solidne 7/10

ocenił(a) film na 7

Super film o osobach zmagajacych sie z uzaleznioniem od seksu, dobrze porusza temat, cos jak z
uzaleznionymi od alkoholu czy hazardu ale z innej beczki. Jak dla mnie naprawde solidna 7.

ocenił(a) film na 7
Dalmacy

U mnie także 7/10. Do jakichś większych refleksji film mnie nie skłonił, ale oglądało się go całkiem przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
Zuzhet88

Odbieram tak samo jak Ty ten film po obejrzeniu.Dodam jeszcze że komedia to raczej nie była,raczej taki dramat-obyczajowy,typowo taki życiowy film ;).

Dalmacy

właśnie zobaczyłam zwiastun i pozytywnie mnie nastawił. ciekawi mnie tylko czy jest tam jakos duzo scen OHYDNEGO obrazu seksu? bo juz mi sie chce od tego rzygac - w kazdym filmie obleśnie pokazany

ocenił(a) film na 7
niewidzialambondow

Prawie wcale, wlasciwie to moge sobie teraz przypomniec tylko jedna scene "dymanka", poza tym zero nagosci. Widzialem zwiastun "Nimfomanki" Lars'a von Trier'a i juz moge powiedziec ze sa to dwa rozne filmy, jak niebo i ziemia, pomimo podobienstwa tematu chyba. A jesli widzialas "Wstyd" to tam takze o wiele wiecej seksu niz tutaj.

Dalmacy

no to moge ogladac ze spokojem. jaki film sie nie wlaczy to wszystko jest wyuzdane, oblesne, za duzo za dlugo. robia z widza kretyna ktory mysli "O MUSZA MI POKAZAC SEX ZEBYM ABYM SIE NIE POMYLIL ZE TYLKO ROZMAWIAJA" ... dzięki ;) to oglądam

ocenił(a) film na 5
Dalmacy

O trochę obleśny, możne i seszu nie ma ale, spaczony grubas ocierający się i kobiety i mający kamerkę na nodze to troche za duzo.

+Gwyneth Paltrow , jej uśmiech i żarty +2
+ Rufallo + 1
+ ładna prace kamery +1


- historia pink i tego grubaska
- Tim Robbins chyba jest jeszcze w rzece tajemnic
- momentami nudny
- przewidywalny - historia ojciec syn - powroty do nałogu po kłótni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones