PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 693
oceny
5,8 10 1 21693
7,0 38
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

Było wiele opinii, że film jest niezwykle chory, po**bany i tak dalej. Gdybym miał oceniać go poprzez pryzmat tych opinii to dostałby 2/10. Jestem jednak koneserem tego gatunku. Normalny to do końca nie był, ale nie był w jakiś specjalny sposób chory. Produkcja raczej dla osób pełnoletnich, ze względu na drobną zawartość erotyki (Garance jest według mnie piękną kobietą i spojrzenie na jej niektóre, nagie części ciała było przyjemnością). Było trochę napięcia, trochę niepokoju, zdziwienia, krew raczej nie dominowała, a tego poszukiwałem w tym filmie. Niestety (albo stety) widziałem więcej wdzięku głównej bohaterki niż brutalności (np. scena, gdy stała przed lustrem całując je i liżąc). Zawarty był też wątek relacji między dwiema siostrami, co jest według mnie niepotrzebne w "horrorze". Klimatu też nie brakowało, ale jeśli według Filmweb ten film to horror, to jestem trochę zawiedziony, bo strachu tutaj było zero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones