PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 706
ocen
5,8 10 1 21706
7,0 38
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

Nie mam zamiaru się kłócić z "ambitnymi znawcami filmów", którzy znaleźli w tym chorym filmie, głębsze przesłanie. Wiem jedno, całym twórcom polecam współpracę z psychiatrą. Film idealnie pokazuje nam do czego zmierza ten chory świat! Zastanawiam się czy wszyscy fani takich filmów są całkowicie wynaturzeni, czy też po prostu chcą być uznawani za wielce wszechstronnych, którzy połknęli wszystkie rozumy świata, zostali wielce oświeceni i szukają w internecie jak najbardziej durnego wytłumaczenia zachowań podanych w filmie. Przeraża mnie fakt, że coraz więcej jest takich "ambitnych" dzieł.

ocenił(a) film na 8
damianjp100

XDDDD podoba mi się, że ewidentnie ten film wywołał w tobie dużo emocji, bo skłonił cię do napisania długaśnego komentarza w którym w sumie nie mówisz nic na temat tego, czemu ci sie nie podobał

damianjp100

Zgadzam się .film z pewnoscia miał wywołać skrajne emocje.Zarówno ludzie postrzegajacy świat jedynkowo i w wielu wymiarach film powinni zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones