PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
7,2 49 585
ocen
7,2 10 1 49585
6,7 18
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

to świat byłby piękny, a jest do gówniany;( Ten film pokazuje utopijny obraz społeczeństwa, bardzo mi się to podobało, odpocząłem od strzelanin i morderstw w filmach;) Ogólnie piękna "bajka", oby więcej takich filmów. Jak jacyś wielcy znawcy kina powiedzą, że ten Gosling to aktorskie drewno to pewnie nie widzieli tego filmu, bo według mnie "wariata" nie tak łatwo przekonywająco zagrać . Widziałem go w "śmiertelnej wyliczance" i nie zrobił wielkiego wrażenia ale jako Lars pokazał się z dobrej strony. Film "bardzo ładny" to najlepsze określenie, 9/10;)

Edmond__Dantes

Też na to zwróciłam uwagę, jak to bardzo odmienne od Polskich realiów, ale to była mała społeczność, jestem pewna że takie małe przyjazne społeczności istnieją, sama jestem na zachodzie i widzę wielką różnicę w tej kwestii, ileż to razy chce wracać do Polski ale Polski jako kraju, przyrody, miejsca na ziemi, lecz nie do polaków ... a szkoda.

ocenił(a) film na 9
seawoman

Nie byłem na zachodzie nigdy ale żyjąc w Polsce wiem z opowieści znajomych, że jest tak całkiem inaczej i nie chodzi mi o sytuację ekonomiczną ale o stosunek ludzi do siebie nawzajem.Osobiście mam przeczucie graniczące z pewnością, że poziom kultury ludzi na zachodzie jest nieporównywalnie wyższy niż w Polsce. W jakim kraju jesteś? jeśli wolno wiedzieć

Edmond__Dantes

Mieszkam w Irlandii, poziom ich otwartosci i sympatycznosci mnie czasem bardzo szokuje, nie mowie oczywiscie o jednostkach (niektorzy ludzie bywaja niesympatyczni jak w kazdym narodzie), ale jak sie tu trafi na mila osobe to az czasem nie wiem jak reagowac, nie jestem do tego przyzwyczajona, np na swieta ktos z pracy kto pierwszy raz mnie widzial zlozyl mi chyba najpiekniejsze zyczenia jakie otrzymalam w zyciu, nie chodzi o to czego mi zyczyl, ale sposob, niektorzy tu ludzie zachowuja sie jakby od urodzenia zyli w jakims cudnym miejscu, wsrod zyczliwych ludzi i chca sie tym dalej dzielić, wspomnialam mu o tym ze ludzie tu sa tacy zyczliwi i mili, a on wspomnial ze musialabym poprzebywac na wsi, a nie w miescie, zwlaszcza gdzies dalej od wielkich miast, tam wg niego sa dopiero zyczliwi ludzie...
Byłam na chwile równiez w Wielkiej Brytani, w sumie podobnie, w Niemczech, juz nieco gorzej ale chyba i tak lepiej.... (nie byłam tak długo)

ocenił(a) film na 9
seawoman

Ciekawe to co piszesz... inny świat normalnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones