PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
7,3 49 704
oceny
7,3 10 1 49704
6,7 19
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

Wczoraj był w tv

ocenił(a) film na 7

W nocy, po filmie Tylko Miłość (i jeszcze Kandydat leciał na tvn przy okazji) zacząłem oglądać ten
film ale kurcze nie dałem rady, jako że byłem zmęczony już trochę, a poza tym już późno było, bo ten
film się zaczął o 0:10 coś takiego. Jestem nocnym markiem ale akurat nie dałem rady go do końca
obejrzeć. I chyba nie mam czego żałować, bo początek wydał mi się trochę nudny. Oglądałem gdzieś 40
pierwszych minut filmu i jakoś nie byłem zachwycony, no chyba, że to dopiero potem rozkręca się
jakaś akcja. Ogólnie historia wydaje się być raczej prosta i nieciekawa. Jeżeli ktoś z was oglądał cały
film to proszę o odpowiedź, czy warto go jednak obejrzeć w całości!?

ocenił(a) film na 10
mk34

żałuj, jak najbardziej warto, początek może wydawać się nudny, ale kiedy pojawia się REAL GIRL akcja się rozkręca, więcej nie napiszę, sam ocenisz:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
princesslayla

mnie trochę wynudził...

ocenił(a) film na 7
princesslayla

real girl damn czyli zasnąłem zapewne wtedy kiedy się zaczynało rozkręcać

ocenił(a) film na 7
mk34

ja dałem radę oglądnąć do 1.20 i rano byłem zły że nie dotrwałem do końca bo film mimo że toczy się w bardzo, że tak powiem chilloutowym tempie to wart był dotrwania do końca. Dlatego gorąco polecam i sam już kombinuje żeby go jeszcze raz od początku do końca zobaczyć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones