PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285868}

Miłość bez końca

Griffin & Phoenix
7,1 6 935
ocen
7,1 10 1 6935
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Dziwię się tak wysokim ocenom. Film nie wzrusza, gra aktorów nie przekonuje, dialogi słabe.

użytkownik usunięty
r_makulska

zgadzam się z tą wypowiedzią.

ocenił(a) film na 4
r_makulska

W zasadzie jedynym faktycznym wabikiem tego filmu jest połączenie Dermota Mulroney'a z Amandą Peet, przyjemnie się na nich patrzy,ale to wszystko. To nie jest film o umieraniu, z pierwszoplanowym wątkiem miłosnym na miarę 'Love Story', jak sugerowałaby ocena. Film jest szablonowy, a gra aktorska rzeczywiście na tyle kiepska, że ciężko uwierzyć w śmiertelną chorobę obojga. To w zasadzie zabawne, do tej pory w filmach tego typu najczęściej umierało jedno z zakochanej pary, w 'Miłości bez końca' to nie wystarczy - muszą oboje umierać:) Nie zdziwię się jeśli w kolejnym hollywoodzkim filmie tego typu będzie umierał on, ona, do tego ciocia i pies sąsiada :)

ocenił(a) film na 3
r_makulska

Nawet nie pamiętam o czym był film:/ Jedyna rzecz, jaka mi się z nim kojarzy to, to że nie mogłam go oglądać! Tragiczna gra, fatalne dialogi- mogą je znieść jedynie fani filmów bollywood- ten sam poziom jak dla mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
r_makulska

Zgadzam się, naprawdę bardzo, bardzo łatwo się wzruszam i pierwsza kupuję takie historie, ale ten film to tragedia. Wygląda jak parodia (poważnie). Parę razy nawet się zaśmiałam (już chyba z zażenowania). Nawet piękna Amanda Peet nie pomogła, film jest do granic możliwości sztuczny, dialogi masakryczne, gra aktorska to samo. Pierwszy raz spotkałam się na filmweb, z tak zawyżoną oceną.

użytkownik usunięty
r_makulska

oj my tez sie zgadzamy...film baaardzo ckliwy i naiwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones