PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 069
ocen
6,7 10 1 45069
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Podobał mi się obejrzałam z zaciekawieniem, ponieważ jestem miłośniczką tego gatunku filmów. Lubię takie historie... pierwszy raz jak obejrzałam zwiastun filmu bardzo mi się spodobał(uważam że zwiastun jest lepszy niż cały film) :P Film porusza historię młodych zakochanych w sobie po uszy ludzi, którzy muszą walczyć o swoje pragnienia i uczucia. Chcą być razem, kochają się ale na ich drodze do miłości stoi ojciec pięknej Jade, który nie chce dopuścić by jego córka zmarnował sobie życie u boku chłopaka bez perspektyw na przyszłość. Udaje mu się po części skłócić młodych jednak miłość jest silniejsza i ona zwycięża- to silne uczucie które połączyło tych młodych ludzi! film na szczęście kończy się dobrze.Aktorka Gabriella Wilde jest po prostu przepiękna anioł z niej jednym słowem.Polecam gorąco film

ocenił(a) film na 2
binkusi

No nie, co za film! No po prostu odjazd! To piękne, tyle nowych motywów w tym filmie! Bergman wysiada

binkusi

Wszystko ok, ale dlaczego w amerykańskich filmach nie potrafią dobrać aktorów, którzy faktycznie są w wieku bohaterów? Facet grający 17-18 latka ma 24 lata, a wygląda na 30. Wtf? Nie ma nastoletnich talentów? To samo główna bohaterka. 25 lat!

ocenił(a) film na 7
radeso

to fakt z tym muszę się zgodzić dobór aktorów nieodpowiedni...szczególnie jeśli chodzi o głównego chłopaka

ocenił(a) film na 7
binkusi

serio, w większości amerykańskich filmów o młodzieży grają aktorzy po 20. Najbardziej raziło mnie to chyba w "Łatwej dziewczynie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones