PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658373}
6,1 2 450
ocen
6,1 10 1 2450
Miłość bez ustawki
powrót do forum filmu Miłość bez ustawki

Film zrobiony z wielkim wyczuciem niezwykle wrażliwie i z dystansem sportretowana Polska - ta
mniej akceptowana. Film balansuje na krawędzi groteski i tragedii, kiczu i dramatu, ale ma w
sobie to coś co nie pozwala odejść od ekranu. Do końca nie możemy jednoznacznie też ocenić
bohaterów, bo z jednej strony są jacy są z wszystkimi swoimi przywarami ale z drugiej strony
znaleźli to czego ludzie przez całe życie pożądają najbardziej. Szczerość, entuzjazm, wzajemny
szacunek, proste zasady tego wszystkiego można się od nich uczyć a nawet zazdrościć. Film
wielowymiarowy, podejmujący temat ludzi w Polsce wykluczonych i bardzo często jednoznacznie
już ocenionych. Film zostaje w głowie, ma przesłanie i co najważniejsze zmienia nastawieni do
tych ludzi. Chciałbym poznać Mariolę i Siwego, chciałbym się z nimi zakumplować, a to już bardzo
dużo. Zdecydowanie polecam !!!!!

ocenił(a) film na 10
mieciuniok

Bardzo dobra recenzja.

ocenił(a) film na 7
mieciuniok

bardzo ciepły i budujący film! jednak gdzieś na tym podłym świecie istnieje miłośc! ;) Zdecydowanie godny polecenia!!!

ocenił(a) film na 9
mieciuniok

właśnie obejrzałam...nic dodać nic ująć. Napisałeś wszystko to o czym myślałam. Wyjąłeś mi to z ust ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones