PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 224
oceny
6,4 10 1 34224
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

PLAKAT

ocenił(a) film na 7

Czemu na plakacie zamiast napisać głównych ról to dali orlanda bloom'a i Gwyneth Paltrow'a a oni tylko jedno ujęcie grali ...

anitka604

pomyśl

Akrinix

Niektórym sprawia to problem... cóż myślenie boli ale można się do tego przyzwyczaić^^ A sam film nudny, nie warto tracić czasu na jego oglądanie.

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Jak się ogląda pełno komedii romantycznych to może i tak, ja tam ich fanką nie jestem, ale Miłość i inne nieszczęścia to zdecydowanie jedna z 4 komedii romantycznych które lubię.

ocenił(a) film na 7
ewelina09179200

ale ja to rozumiem , tylko dla mnie to jest cios dla reszty aktorów którzy mieli więcej roli w tym filmie niż jedno ujęcie!

anitka604

Dla Ciebie to może być cios ale dla producentów filmu ważne jest to by film jak najlepiej się sprzedał... i w chwytliwej reklamie nie chodzi o to by liczyć ujęcia jakie zostały wykonane z sławną gwiazdą, chodzi o to by widz chwycił haczyk i obejrzał film myśląc, że zobaczy tam kogoś bardziej popularnego...

ocenił(a) film na 5
anitka604

Dobra reklama to podstawa ; ).

ocenił(a) film na 8
MademoiselleDrama

Reklama? Teraz chyba ja nie rozumiem. Toć to nie jest reklama...

ocenił(a) film na 5
Tri

Paltrow jest zdobywczynią Oscara, a Bloom jest popularny choćby z Piratów. Tak więc osobiście sądzę, że umieszczenie ich nazwisk na plakacie to chwyt marketingowy, bo popularne nazwiska często przyciągają ludzi do kin ; ). Czyli chyba jednak to jest reklama ; ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones