PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 129 894
oceny
6,8 10 1 129894
5,2 13
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Anne Hathaway <3

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry film, a Anne odegrała jedną z najlepszych ról, jakie widziałem. Zabrakło w filmie tego, że nie wspominano w ogóle o ich wspólnych dzieciach poza jednym razem, gdy Jake oglądał taśmę. Ale 10 za przesłanie filmu, bo genialne :D

ocenił(a) film na 9
VeSuS

Nie oglądałam wszystkich filmów w których grała Anne, ale z tych, co już widziałam, to oprócz roli Białej Królowej w dwóch częściach "Alicji...", rola Maggie w tym filmie została odegrana przez nią doskonale!

VeSuS

" Zabrakło w filmie tego, że nie wspominano w ogóle o ich wspólnych dzieciach ..."

Niby dlaczego powinno być?

ocenił(a) film na 9
zweistein

Tak naprawdę koniec był znany na początku. Ale moim zdaniem to by dopełniło film tym szczęśliwym zakończeniem. Że pomimo choroby, oprócz niego, miałaby dziecko, nigdy nie byłaby sama itd..

VeSuS

Ani on ani ona nie wspominali o dzieciach, o tym, że chcieli je mieć. Więc to chyba nie ich, tylko twoje pragnienie i wizja pełnego sczęścia.

ocenił(a) film na 9
zweistein

Raczej wizja scenarzysty. Ona wspomniała o dzieciach. I tak, jest to moja wizja, moja opinia, co do zakończenia, co powinno być oczywiste.

VeSuS

Scenarzysty? Gdzie w scenariuszu jest motyw pragnienia dzieci?
Nie, wcale nie jest oczywiste, że para musi chcieć mieć dzieci. Serio, są takie, które nie maja i nie dlatego, że nie mogą.

ocenił(a) film na 9
zweistein

Nie mówiłem o jakimś pragnieniu dzieci :v W scenariuszu nie ma o tym mowy, bo wizja jego twórcy była inna. A oczywiste jest to, iż to moja opinia. Czytaj ze zrozumieniem ;_;

VeSuS

Ja: "Więc to chyba nie ich, tylko twoje pragnienie i wizja pełnego szczęścia."
Ty: "Raczej wizja scenarzysty. "

Widzisz kontekst mojego pytania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones