PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 129 894
oceny
6,8 10 1 129894
5,2 13
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Czy nie uważacie, że jej mieszkanie jest piękne? Wiem, że niektórym może wydać się to absurdalne, że podoba mi się to wielkie pomieszczenie bez żadnych ścian, na dodatek wyglądające jak stare i nie posprzątane. Mimo to bardzo mi się podoba, jest takie.. artystyczne i nieco staromodne. Szczególnie podoba mi się podłoga z desek, dużo okien i wielkie łóżko :D To wszystko nadaje mu atmosferę luzu.

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

Rzeczywiście mieszkanie Maggie ma coś w sobie :) Kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy, pomyślałam: "O losie! Co za nora!" :P Ale za drugim razem moje zdanie o tym wnętrzu diametralnie się zmieniło! Nie wiem dlaczego, może czasem po prostu trzeba na coś spojrzeć dwa razy :D

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

Zauważyłem podobne mieszkania na kilku filmach już, przeważnie mieszkają w nich artyści i niespokojne dusze. :)

SHOGUN_

Można wiedzieć w jakich jeszcze? ^^

habitet

mieszkanie Ashtona Kutchera w filmie New Year's Eve(mowie to nie widziawszy mieszkania maggie, ale opis by sie zgadzal:)

ocenił(a) film na 8
habitet

mr Nobody miał w jednej 'historii' coś w ten deseń ;)

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

marzę o takim mieszkaniu od filmu super tata :) świetne są. lodówka była rewelacyjna. cały film podziwiałam to mieszkanie. jeszcze bardziej podobają mi się jak mają górę z blaszanymi schodami i wielka przestrzeń :)
a nie podobają mi się te nowobogackie, przytulne, nudne czy też sterylne, ikeowskie wnętrza.
cieszę się, że ktoś ma podobne odczucia :)

Infeasiblee

Jej mieszkanie jest takie wielkie i niepoukładane:) To jest takie fajne i intrygujace. Mi sie ono bardzo podoba jest w nim duzo swiatla i przestrzeni, ale jest także strefa intymnosci. Jak dla mnie GIT majonez :P

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

To mieszkanie jest rewelacyjne

ocenił(a) film na 7
Infeasiblee

Mnie również bardzo spodobało się to mieszkanie:) Znalazłam kilka zdjęć:

http://www.casasugar.com/Photos-Anne-Hathaways-Apartment-From-Love-Other-Drugs-1 2149711?slide=0

moonaisab

Ja zwróciłam uwagę na okna. Cała ściana w oknach. I ujęcie z zewnątrz do oświetlonego pomieszczenia. Uwielbiam.

ocenił(a) film na 7
Malazaa

Rzeczywiście, mieszkanie było rewelacyjne, a na filmach przeważnie zawsze ukazują tak lokum artystów, co nie zmienia faktu, że można się w nich zakochać. :)

dominika1301

nie zachwycil mnie film, ale w mieszkaniu jestem zakochana ;]

Infeasiblee

ja też oglądając film od razu pomyślałam 'cholera!świetne mieszkanie!':)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones