PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 129 897
ocen
6,8 10 1 129897
5,1 14
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

rewelacja

ocenił(a) film na 9

Na mnie film zrobił bardzo dobre wrażenie. Nie skupiałam się na kunszcie reżyserskim, aparycji Gyllenhaala, ani
reklamie leków. Spodziewałam się głupiej komedii, tak na odstresowanie po ciężkim dniu, a otrzymałam potężną
dawkę różnorodnych uczuć. Najbardziej przemówiła do mnie rola Anne i osobowość bohaterki. Wydaje mi się, że przede
wszystkim w filmie chodziło o pokazanie wytrwałości, nie tylko w dążeniu do celu, ale także w pokonywaniu codziennych
trudności. Może niektóre sceny były trochę banalne, ale czy życie takie nie jest?

majtosz

Podpisuje sie prawie pod wszystkim.
Nie znosze Anne H. lecz mimo to film wyjątkowy w swojej 'szufladce' komedii romantycznych :)

ocenił(a) film na 5
RudaIsia

dobrnęłam do 54 minuty filmu, więcej nie byłam w stanie strawić: film płaski do bólu, gołe tyłki, zero sensu, jedyne 2 wątki to akwizycja i seks w wydaniu dość ordynarnym. Nic (do tej minuty filmu) nie wyjaśnia i nie tłumaczy rozwoju wydarzeń. Ocena max 5, skąd tak wysokie noty??

ocenił(a) film na 5
femmeee

Też nie rozumiem wysokich not, film obejrzałam cały , ale choroba patkinsona tak wcale nie wygląda,. Przekłamanie i to wielkie.Za dużo seksu , rozpasanie . Brzydkie wnętrze mieszkania bohaterki obrzydziło mi film .

nathalie34

Filmy radzę zawsze oglądać do końca ;) mimo przesady z cielesnością (chociaż mi to specjalnie nie przeszkadzało), film miał w sobie emocjonalną głębię. Pokazał zmienność zachowania i nastawienia ludzi, kiedy zależy im na komuś i teoretycznie mogą mieć o wiele więcej, ale chcą oddać się drugiej osobie i czuć się kochane, czuć ciepło. Ot takie romansidło. Jedno z najlepszych, które oglądałem :)

ocenił(a) film na 5
Micman1995

Obejrzałam do końca.

nathalie34

Rozumiem :) film obejrzałem jeszcze raz, Ocena spadła o jeden (dużo przeczytałem o chorobie Parkinsona), ale biorąc pod uwagę fakt, że nie przepadam za romansidłami, film nie był wcale zły. Skoro ocena 4 oznacza "ujdzie", to 5, a tym bardziej 6 to nie są złe noty :D

ocenił(a) film na 5
Micman1995

A no widzisz , jak to warto poczytać o czymś co jest dla nas niewiadome . Też nie przepadam za romansidłami. Niezłe noty ,pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones