PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829462}

Miłość mojego brata

La femme de mon frère
6,0 730
ocen
6,0 10 1 730
4,6 5
ocen krytyków
Miłość mojego brata
powrót do forum filmu Miłość mojego brata

Fajnie pokazane studium relacji brat-siostra. Niby tacy sami. Inteligentni, cyniczni, afirmujący nihilizm. Tacy sami a jednak inni. Mimo przeciwieństw mogą na siebie liczyć. Atomy, które będą połączone na zawsze. Słowa pani dr. I chyba tak powinno być w rodzeństwie. Mimo kłótni, różnic odn, życia. Zawsze razem.
Głowna bohaterka może nie zbudzać sympatii. Cyniczna, arogancka, dość często wręcz irytująca. Ale jest w tym wszystkim cholernie inteligentna. I nawet jak z wściekłości wyrzuca z siebie wszystko, co ją boli, robi to inteligentnie. Złości się na brata, ale go kocha. A ostatnia scena pokazuje, że chce żeby był on szczęśliwy. Sama walczy z lekami i depresją, wie, jak trudno o szczęście i, że jej brat miała szczęście to szczęście znaleźć. Ja widzę w niej człowieka i kochającą siostrę. Lubię ją. Chociaż jest mały zgrzyt. Nie mogę zrozumieć, jak z taka lekkością można zrobić aborcje ….
Abstrahując jednak od tej scenki, to naprawdę dobry, dojrzały obraz. Zazdroszczę Sophii brata, który przy niej jest i ją wspiera. Zazdroszczę rodziców ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones