PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4677}
6,7 6 567
ocen
6,7 10 1 6567
Miłość w rytmie rap
powrót do forum filmu Miłość w rytmie rap

Przynajmniej ta piosenka "Faith", gdy wyjezdzają za miasto motorem na początku drogi...
Taki mi sie spodobała, że ustawiłam na dzwonek telefonu:)
Super, kocham ten film!
Wydaje sie tandetny, w końcu 20 lat minęło, no nie?

sopot1311

Wtedy ten film był dla mnie czymś najbardziej zajebistym stworzonym przez rodzaj ludzki. Zdobycie muzyki z filmu graniczyło z cudem, a scenę kiedy Johnny jedzie na motorze przez pustynię po kłótni z Kathy potrafiłem oglądać w kółko tysiąc razy na kasecie VHS.
Ech *wzdycha*, co za czasy ...

https://www.youtube.com/watch?v=z7LxK_iSDWw

ocenił(a) film na 9
Radiw84

Zajebisty był ten film i oczywiscie z koleżanką jako nastolatki kochałyśmy sie w vanili ice ,oglądałam go z multum razy a muzyczka fajna

ocenił(a) film na 6
Radiw84

Przypomniało mi się, jak sobie robiłam soundtrack - włączyłam tv na full, VHS w magnetowid, magnetofon przed głośnikami i... nagrywanie na kasetę :-D. Nawet dzisiaj mam te kawałki w telefonie i kompie...

KrecikJ23

Też tak robiłem :D

ocenił(a) film na 6
Radiw84

Nawet do dzisiaj gdzieś mam tę kasetę :-). Podobnie robiłam z muzyką z "Nikt nie jest doskonały". Kiedyś to były czasy... ;-)

Radiw84

Piosenka w tle to: Daisy Dee - Crazy ;)

ocenił(a) film na 10
sopot1311

na ówczesne czasy dla mnie film kultowy glownie ze względu na zdjecia, nie byle kogo, wszak samego mistrza J. Kamińskiego (nota bene laureata Oskara, genialną muzykę, i mimo wszystko kreacje aktorskie, bez nadecia, pelna swoboda przed obiektywem.
I lektor tez dał radę :-)

PazuryCezara

Zajebisty nick :))

sopot1311

Trzydzieści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones