PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124445}
5,1 199
ocen
5,1 10 1 199
Miłość w wielkim mieście
powrót do forum filmu Miłość w wielkim mieście
ocenił(a) film na 6

Hmm... Ogółem film nie jest tragiczny, nawet w miarę przyjemnie mi się to oglądało do czasu ale fakt zakończenie bardzo rozczarowuje no i ździebko naciągany, ale jak na taką mało ambitną komedię romantyczną nawet by uszło, poza tym zakończeniem... Chyba cosik się starzeję i mięknę... :/

Qzak

Mi się film podobał, może dlatego, że niedawno przyjąłem sporą dawkę polskich "komedii" romantycznych. Film lekki, dla mnie zabawny a jendak poruszający dość popularny ostatnio problem singli w okolicach. Gra Chrisa Eigemana była przyzwoita, McCarthy nie porywa. Oczywiście, że historia mocno naciągana ale takiej się spodziewałem. W odróżnieniu do polskich produkcji tutaj można śmiało nazwać komedią romantyczną.

szyjus

Dokładnie, to była komedia romantyczna i bardzo mi się podobała. No poza zakończeniem, bo kiedy je zobaczyłam jeszcze dwie minuty gapiłam się na napisy nie wierząc własnym oczom. :D

TransylwanianWerwolf

Czyli warto obejrzeć?

Angela4b

Jak chcesz obejrzeć to masz szanse dziś na PULS2 21;35;)

ocenił(a) film na 5
TransylwanianWerwolf

:)...jak dla mnie zakończenie idealnie trzymało poziom reszty filmu:)...The Perfect You (co za tłumaczenie) jest typowym średniakiem z żartami niskich lotów. Jednak da się to obejrzeć...tylko w sumie po co.

ocenił(a) film na 6
Qzak

Dlaczego zakończenie Cię rozczarowało? Nie rozumiem.

Filmik fajny, przyjemny bardzo. Chyba niedoceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones