PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497035}
6,8 7 742
oceny
6,8 10 1 7742
Miłość z przedszkola 2
powrót do forum filmu Miłość z przedszkola 2

Nie sądziłam, że polskie morze może;) tak przepięknie wyglądać!!!! Cudownie je pokazali... zachwyciły mnie też wystroje pomieszczeń, mieszkanie Ludo i ta chatka nad morzem (ktoś wie gdzie to) no po prostu bosko urządzone, prosto, naturalnie i przede wszystkim jasno.

ocenił(a) film na 6
Wypasiona_Foczka

Polskie plenery kręcono w Słowiańskim parku narodowym

ocenił(a) film na 8
Bestia

Na pewno wydmy, a więc okolice Łeby. Tylko gdzie oni znaleźli taki domek nad samym morzem, W Łebie na pewno go nie ma, ani na wydmach.

ocenił(a) film na 6
majkelr

Być może postawili ją dla potrzeb filmu

Wypasiona_Foczka

Tak, domek na plaży i widoki z plaży - niezapomniane. Teraz marzę aby w końcu po raz pierwszy wybrać się nad polskie morze! Póki co byłam nad Morzem Północnym (Holandia) i chociaż odczułam niewyobrażalne szczęście wobec ogromu tego żywiołu, to jednak plaże nie były aż tak urokliwe ;)

Wypasiona_Foczka

Kiedys w wywiadzie Til powiedział, że ze w Polsce jest najpiękniejsza plaża w Europie. Chciałabym wiedzieć gdzie to dokładnie jest. Czy ktoś wie czy to ta sama plaża co w filmie z lat 90tych, który reżyserował Til?- Knocking on heaven's door?

ocenił(a) film na 7
josu2359

film został nakręcony w Słowińskim Parku Narodowym...
Niestety ujęcia wydm są kręcone poza dostępnym szlakiem turystycznym...
Natomiast jeśli chodzi o ujęcia plaży...
Po zejściu głównym szlakiem z wydm na plażę należy kierować się około 2-3 km (jeśli mnie pamięć nie myli) w stronę Ustki..
Miałem przyjemność pracować przy produkcji, więc mogę odpowiedzieć również o domku...
Otóż domek został przywieziony w częściach na potrzeby filmu. Oczywiście po nakręceniu ujęć został zdemontowany i wywieziony...
Dla ciekawych...
Niektóre ujęcia (spacer po torach) były nagrywane w miejscowości Gąska gm Wicko przy drodze nr 213.
Mam nadzieję, że pomogłem i zaspokoiłem ciekawość :)

mariusz_reszko

Dziękuję! Chciałam wiedzieć by tam kiedyś pojechać, bo jak to mówią- Cudze chwalicie, a swojego nie znacie. :-) czyli poznałeś Tila? Wydaje się byc wyluzowany i pewny siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones