PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 497
ocen
7,7 10 1 47497
8,0 37
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Bardzo prawdziwy

ocenił(a) film na 9

Niestety,ale to samo życie.Genialny film w swojej prostocie,w przekazie tego co najważniejsze w
życiu.Choroba i niedołęstwo to coś okropnego ,miałam z tym styczność i nie wiem czy gorzej być
w jego czy w jej sytuacji.Ja sama nigdy ,ale to przenigdy nie chciałabym bym czyimś ciężarem,
więc popieram eutanazje. Większość ludzi krzyczy: tak, trzymać roślinkę , karmić i ją niech się
umęczy ile się da i wycierpi ,aż umrze sama! To jest niby szacunek dla człowieka i jego godności?
W którym miejscu?A film dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 9
marta_2222

Film wyjątkowo dobrze oddaje problemy takiej sytuacji i jest świetnie zagrany

ador2

życiowy ale nie wiem za co oscar ...

ocenił(a) film na 5
marta_2222

no i co z tego? filmów traktujących o tym samym problemie powstały dziesiątki. ten jest jednym z najnudniejszych. widzę, że cię podjarał sam temat i chyba tylko dlatego oceniłaś go tak wysoko.

grezyl

wymień mi w takim razie co najmniej 2 inne filmy o tym samym problemie, skoro powstały dziesiątki.

ocenił(a) film na 3
5476

,Iris, obejrzyj np. albo w sumie trochę podobny , Za wszelką cenę, Oba na pewno lepsze niż ten francuski gniot

ocenił(a) film na 9
grezyl

Ten film raczej na oskara był za słaby ale historii starszych ludzi w takiej sytuacji to w filmach jednak jest bardzo mało a jeżeli nawet są to albo są mało autentycze albo całkiem nieznane.

ocenił(a) film na 1
ador2

Oczywiście, ze jest mało. Prawie nikt nie chce tego oglądać, bo efektem jest nudna szmira. Haneke ma nazwisko, a sam film to takie "dzieło" jak "Czarny kwadrat na białym tle" Malewicza.

ocenił(a) film na 9
marta_2222

Nareszcie ktoś podziela moje zdanie, że film jest genialny :)

ocenił(a) film na 8
marta_2222

zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones