PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 521
ocen
7,7 10 1 47521
8,0 38
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Dzięki multipleksy!

ocenił(a) film na 10

Miło z waszej strony, że wypieliście się na ten film.
Haneke powinien zdecydowanie pomyśleć nad bardziej oryginalnymi tytułami, które przyciągneły by gawiedź bo na razie wymyśla chyba zbyt mało komercyjne i chwytliwe aby zainteresować największe kina w kraju.
Moje propozycje:
"Super-Miłość"
"Miłość w Halloween"
" Miłość 3D"

Dawajcie swoje typy, ja jeszcze ze swojej strony dodam że DO TORUNIA BĘDĘ JEŹDZIŁ A TU NIE BĘDE FILMÓW OGLĄDAŁ ( Bydgoszcz w sensie)

bobek6six6

"DO TORUNIA BĘDĘ JEŹDZIŁ A TU NIE BĘDE FILMÓW OGLĄDAŁ ( Bydgoszcz w sensie)"

Podpisuję się ręką , nogą , nosem i uchem ....

Czuję sie jak Kubica, w sytuacji gdy wszyscy mieli dyfuzor tylko on nie miał... wszystkie miasta mają Miłość tylko nasze nie ma..... chociaż czy to nie nadużycie... miasto..

ad90

Ktoś może oświeci.. co z takim Wrocławiem? Jeszcze nigdzie nie znalazłam informacji by w zapowiedziach ten film miał miejsce. Helios tego nie puszcza, Multikino tylko w trzech miejscach w Polsce. Istne kpiny!

ocenił(a) film na 10
halynka

a w Europie "Miłość" notuje rekordowe wyniki oglądalności....może u nas Złota Palma to jednak zbyt słaba rekomendacja...

bobek6six6

no tak.. po co promować ambitne kino skoro można puszczać jakieś gnioty.. Aż się chce rzecz 'co z tą Polską' .. Mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za dystrybucję filmów pójdą po rozum do głowy i już niedługo w CC i Multikinie będziemy mogli zobaczyć Miłość.
Moje propozycje na komercyjny tytuł: 'Miłość po Polsku' , a najbardziej chwytliwy sądzę, że okazałby się 'Miłość w Smoleńsku' tudzież 'Miłość po Smoleńsku' . (wszak w Polsce dzień bez Smoleńska, jest dniem straconym..).

http://kultura.newsweek.pl/michael-haneke--cichy-wlamywacz,97712,1,1.html - polecam, w ramach minimalnego pocieszenia :)

halynka

Bo jeszcze premiery nie było...

ocenił(a) film na 10
halynka

Będzie puszczany w kinie Helios Nowe Horyzonty od jutra

sen o lataniu

Oczywiście, że premiera jest od jutra, ale informacje z zapowiedziami można na stronach kin znaleźć. Ja niestety takowych nie ujrzałam, stąd ta wątpliwość. Skoro jednak Helios się postarał, to kamień z serca :)

ocenił(a) film na 8
halynka

dotarła do Was "sieć kin studyjnych"? tam szukajcie

ocenił(a) film na 10
bobek6six6

Eh..premiery nie było z tym, że ja jako zainteresowany (a byłem zainteresowany tematem od jakiegoś roku) już wcześniej wypytałem co gdzie i jak. No i wyszło na to, że tylko studyjne (i to znikoma ilość) a multipleksy trzy na cały kraj. Tak więc, się pytam ja się czy TAKI FILM nie powinien mieć lepszej promocji? Nie powinien być dostępny DLA KAŻDEGO ? ( a wiekszość jednak wybiera cc czy multi). Dla mnie to jest niezrozumiałe.

ocenił(a) film na 10
bobek6six6

http://www.filmweb.pl/news/Filmweb+poleca+%22Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87%22-90301 :) proszę filmweb o wsparcie !

ocenił(a) film na 10
bobek6six6

no czekaj już jade

użytkownik usunięty
bobek6six6

Gadanie sam ze soba nie świadczy dobrze o zdrowiu psychicznym

bobek6six6

W KRK jest w multipleksach.

bobek6six6

Dopisuję się do podziękowania, miałem nadzieję że chociaż raz multipleksy puszczą dobry film.
Choć to raczej podziękowania powinny iść do dystrybutora, bo nie potrafi załatwić kilku kopii więcej, Gutek jak zawsze pozdro. Kinomani spoza Warszawy powinni czuć się dyskryminowani. Bez jaj że muszę pokonywać ponad 150 km żeby najlepszy film w Cannes (do tego to przecież Haneke!)... Pewnie jeszcze mnie tak wykiwają z "Mistrzem" i "Laurence Anyways". Teraz tylko żałuję że nie szarpnąłem się na NH zobaczyć Laurence i Miłości, przynajmniej mam nauczkę na przyszłość i czekamy ładny release na torrentach. -,-

bobek6six6

Święte słowa bobek, ale sądzę, że to sytuacja bez wyjścia. Problemem są moim zdaniem odbiorcy, do których trafiają tylko Avangersi i inne komercyjne filmy. Na Hanekego nikt nie pójdzie więc kina nie zarobią. Koło się zamyka :( a co do tytułu to może "Miłość i seks"

bobek6six6


"Tańczący z miłością"
"Rogata miłość w 3D"
"Władca Miłości i więzień romantyzmu"
"Lejdis 2 - Miłość w Koronowie"

ja chcę obejrzeć Miłość... ;]

użytkownik usunięty
bobek6six6

Dzisiejsza premiera w Krakowskiej Bonarce zgromadziła na sali zawrotną sumę 6 osób. Kolejki długie i głośne, ale wszyscy na Bonda, więc jak powiedziałam panu bileterowi że mam rezerwację na "Miłość" chciał mnie wycałować po rękach - jak się okazało byłam pierwszą osobą kupującą bilety (30 minut przed seansem), a pan był wielbicielem reżysera. Zapytał mnie nawet, czy... studiuję filmoznawstwo. Nie trafił, ale chyba miał trochę racji - z przypadku nikt na ten film raczej się nie wybierze.
Film piękny, brak mi słów. O miłości, oddaniu, cierpieniu, życiu. Kto może, niech obejrzy - naprawdę warto. Wiem, że zdałam długą relację sprzed kas, a o filmie napisałam jedno zdanie, ale ten film ma to do siebie. Po prostu trzeba go obejrzeć samemu, trzeba go przeżyć na swój sposób.
Co do tytułu przyznam Wam rację, ale niech taki będzie, bo to nie film dla mas, nie ma pościgów, wybuchów, ani fajerwerków, i dobrze :)

ocenił(a) film na 8
bobek6six6

Pewnie 'Miłość' będzie pokazywana już niebawem w ramach Camerimage :)

bobek6six6

Serio nadal nie grają? W Warszawie jest w kilku komercyjnych Multiplexach nawet. Może i Bydgoszczy niedługo będzie.

ocenił(a) film na 8
krysiron

Warszawa to jednak warszawa ;) Trudno żeby tam nie bylo, gorzej z taką Bydgoszą!
Ja również podpisuje się rękami i nogami! Ludzie taki badziew czasem w kinie leci a porządnego filmu nie puszą bo jest przecież za mało komercyjny.

poziomka4

Studyjnego kina nie macie w pobliżu?
No tak, widzę na liście studyjnych, że niestety najbliższe w Toruniu. Jakby była jakaś petycja to dajcie znać:)

krysiron

no niestety....tak się złożyło że wszystkie 'małe' kina zginęły była Polonia,Pomorzanin,Adria... wszystko padło gdy do miasta wdarły się CC i Multikino... a wielka szkoda... bo mało co godnego uwagi tam znajdziemy ;] ...

ocenił(a) film na 8
ad90

w mojej okolicy to samo, małe kina upadły niedługo po pojawieniu się wielkich sieciówek kinowych ;(

ocenił(a) film na 8
poziomka4

liczyc mozemy juz jedynie na pirackie wersje, a później wszyscy są wielce zdziwieni, że filmy rozpowszechniane są nielegalnie ;/

poziomka4

Inna sprawa, że kina puszczają filmy, które ogół chce oglądać. Ogół niestety woli seriale obyczajowe produkcji polskiej (tytuły wiadome) i w kinie lekkie głupiutkie filmy lub rozwałkę...

krysiron

smutno mi ....

ocenił(a) film na 8
krysiron

taka już niestety kolej rzeczy, logiczne że wolą puszczać to co się lepiej sprzedaje. Ubolewać mozemy jedynie nad życiem w tak dziwnym społeczeństwie:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones