PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 521
ocen
7,7 10 1 47521
8,0 38
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Czy ktoś wie, kiedy premiera w naszych kinach

kasiejka

premiera w Europie zachodniej dopiero po 20 wrzesnia

najlepszy89

dzięki - trzeba będzie cierpliwie poczekać

użytkownik usunięty
kasiejka

"Gutek Film: wstępnie... październik"

w takim razie jeszcze większą odrobinę cierpliwości

kasiejka

Aj będzie bardzo ciekawie coś czuje....

ocenił(a) film na 10
jasio88thc

dlatego warto czekać :D

jasio88thc

Wygląda na jakiś pokaz geriatrii, Haneke traci w moich oczach.

Moondog

Dlaczego? Może nie będzie tak źle....

jasio88thc

Kto wie, póki co nic mnie nie zachęca do seansu. I tak nie przebije prawdziwej "Miłości" (Szerelem).

Moondog

Chodzi Ci o ten węgierski film?, ja nie oglądałem tej produkcji mógłbyś napisać coś na temat tego filmu. Najlepiej jak by to były twoje odczucia po obejrzeniu go... i coś więcej na jego temat. Z góry dzięki ;-). A jeśli chodzi o Amour to może ta Złota Palma nie jest przesadzona i będzie na co popatrzeć....

jasio88thc

Trudno pisać o filmie, który z niespotykaną subtelnością rozprawia o tym temacie - ostatnia scena jest tak nieziemska- oddaje całą istotę bez popadania w banał.

Moondog

I tak twoje słowa mówią bardzo dużo ;-). Nie spoczne dopóki nie obejrzę. Dzięki za pdsuniecie jak się wydaje kolejnego ARCYDZIEŁA, którę nie bawem pewnie obajrze...

ocenił(a) film na 6
Moondog

"póki co nic mnie nie zachęca do seansu" - taa... a Złota Palma wzięła się z niczego.

David_Ames

Bywa i tak.

ocenił(a) film na 9
kasiejka

Będzie okazja do obejrzenia podczas tegorocznego festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu. "Miłość" ma być filmem otwarcia.

ocenił(a) film na 7
CYKoooR

wiesz może czy wstęp darmowy na ten film ???

ocenił(a) film na 9
matonio

Nie, z pewnością nie będzie darmowy. Tutaj masz informacje kiedy dokładnie będzie grany (3 seanse):
http://www.nowehoryzonty.pl/film.do?id=6017
Bilety na 21 i 26 lipca zapewne będą po 18 zł, ale na otwarcie cen jeszcze nie podali.

ocenił(a) film na 7
CYKoooR

dzięki wielkie

CYKoooR

Z tego co wiem otwarcie jest tylko dla posiadaczy karnetów.

ocenił(a) film na 9
krysiron

Każdy mógł kupić bilet, trzeba było szybko działać jak tylko sprzedaż biletów ruszyła. Zamawiałem wczoraj chwilkę po godz. 12 i miałem możliwość kupna (tyle że odpuściłem, atrakcje tj. przemowa i lampka wina mnie nie skusiły :P), wybrałem inny termin na Miłość :)

kasiejka

przeczytaj dokladnie stronę to się dowiesz

czareb

jak dodawałam post - to jeszcze ni było żadnego info.

Ps. niech żyją internetowe gnomy - zawsze potrafią wnieść wartościowe informacje do dyskusji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones