PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 239
ocen
6,6 10 1 22239
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

całkiem fajny, luźny, intrygujący, wciągający i subtelny produkt francuskiej szkoły filmowej z gatunku lovelasowych. Miło było dla odmiany odsapnąć trochę od amerykańskich pop-komedyjek romantycznych i zaciągnąć sie francuskim klimatem. nie wiem czemu-ale film ma jakaś taką magię która mnie przyciąga bo widziałem już kilka razy i zawsze dobrze sie ogląda. śliczna Audrey i jest coś dla pań- choć nie jestem amatorem płci brzydszej to Jean w wersji de lux wyglądał na mega przystojniaka plus te oczy-nie znam sie może..i nie powinienem wypowiadać ale nie zauważyłem by któraś z pań poruszyła ten wątek:))

ocenił(a) film na 7
everyman84

film, kobiety ok, o mężczyznach się nie wypowiadam!

ocenił(a) film na 9
everyman84

Co do aktora to na pewno atrakcyjny facet, ale w tym filmie świetnie pokazane jest to jak nasza atrakcyjnośc wzrasta wraz z ubraniem markowych ciuszków- jak to Elmaleh powiedział w filmie- "to nie trudne [dobrze wyglądać] kiedy ma się dużo kasy". Film świetny, aż chcę się zamieszkać w luksusowym hotelu i nic poza tym nie robic...

ocenił(a) film na 7
return_lux

nie da się ukryć-nie spojrzałem na to od tej strony..gust to też czasem kwestia kasy..-zgadzam sie dobre zajęcie-ale wymaga kompromisów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones