PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547156}

Miś Yogi

Yogi Bear
5,8 14 081
ocen
5,8 10 1 14081
Miś Yogi
powrót do forum filmu Miś Yogi

Po kultowej postaci misia Yogi miało się nadzieję na kultowy film, albo przynajmniej dobre, dynamiczne (ze względu na charakter głównego bohatera) kino familijne. Nic z tego nie wyszło. Produkcja bardzo przeciętna, bez inwencji, bez zaskakujących zwrotów akcji, które widzieliśmy jako maluchy w bajkach o Yogim. Momentami nudna, chwilami wręcz usypiająca.
Piszę to jako dorosły, ale oglądając film z moimi dziećmi i dziećmi sąsiadów zauważyłem, że po pewnym czasie ziewam nie tylko ja, ale i one.
Film oczywiście można obejrzeć i nie będzie to stracone 80 minut, ale większość, w tym także dzieci, będzie po obejrzeniu raczej zawiedziona.

ocenił(a) film na 4
jabu

Zgadzam się z twoją opinią, oceniłam film tak samo, przeciętny i strasznie naiwny. I jeszcze aktorka, która wiecznie będzie mi się kojarzyć z głupią Cindy ze "Strasznych filmów". Bueee.

ocenił(a) film na 3
keiko_shamu

Film nie powala tak jak bajka , mamy wiele przykładów ze próba przeniesienia bajkowego serialu na wielki ekran a zwłaszcza , kina w miarę realistyczne jest totalnym nie wypałem . Tak jak i ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones