PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=896}

Miś

7,8 340 411
ocen
7,8 10 1 340411
8,2 39
ocen krytyków
Miś
powrót do forum filmu Miś

Scena podczas której Irusia całuje oczka Misia Rysia. Dzwoni dzwonek po czym Irena idzie patrzy przez judasza nikogo nie widać. Wraca do pokoju z kopertą gdzie znajdują się zdjęcia ogolonego na łysą pałę Palucha. I teraz tak, kto podrzucił te zdjęcia do mieszkania Ochodzkiego ? Przecież chyba na 100% była to do Ola to dlaczego nie zadzwoniła i nie weszła do mieszkania ? Druga sprawa, gdyby drzwi otworzyła by jej Irena to co by się stało ? Najprawdopodobniej bitwa kochanek ?

ocenił(a) film na 8
Burnwash

Nie weszła bo myślała, że Rysiek jest na nią obrażony i chciała go w ten sposób przeprosić. Wcześniejsza scena gdy odjeżdża od niej po spotkaniu Oli ze Stachem to sugeruje a także jego późniejsze słowa w łóżku.

ocenił(a) film na 10
Maskaspawacza

Faktycznie masz rację ! :) To jest w tym filmie najlepszym, że człowiek ciągle coś nowego wypatruje :) Powiem Ci, że ja ten film widziałem chyba z tysiąc razy a dopiero za którymś razem, skapowałem się że parówki podwędził sam kierownik produkcji, jeszcze sam to przecież Misiowi powiedział :D

ocenił(a) film na 8
Burnwash

Lata oglądałem ten film fragmentami. Oczywiście teksty znałem na pamięć bo kto nie zna. Dzisiaj wreszcie sięgnąłem po swoją kopię i obejrzałem od deski do deski. Świetny, ponadczasowy film paradokumentalny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones