PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7705}

Miasteczko Halloween

The Nightmare Before Christmas
7,6 79 724
oceny
7,6 10 1 79724
7,7 23
oceny krytyków
Miasteczko Halloween
powrót do forum filmu Miasteczko Halloween

i pomyslec ze Gnijąca Panna Mloda byla na prawde dobrym filmem a tu za duzo spiewu i dziwactwa i wogule jakies takie nijakie to bylo

ocenił(a) film na 10
arek2010

było Burtonowe
idealnie Burtonowe

ocenił(a) film na 8
niewolno

to jest film Sellicka a nie Burtona do jasnej cholery!

ocenił(a) film na 6
keeveek

no xd

ocenił(a) film na 6
keeveek

Ale klimat Burtonowski czuć ;)

ocenił(a) film na 8
x80023413

film jest po porstu wiktoriański i mroczny. to nie jest zarezerwowane dla jednego reżysera. nie wiem "Mroczne miasto" też takie jest a jednak Burton nie miał z nim nic wspólnego.

ocenił(a) film na 6
vairana12

Tak, ale chodzi mi też o to, że postaci są zrobione w stylu Burtona itd. Ogólnie jest wrażenie, jakby oglądało się jego film ;) Ale w sumie też masz rację

użytkownik usunięty
arek2010

dzużo śpiewu i dziwactw? he, he czuje się bardziej zachęcona do oglądania ;)

ocenił(a) film na 7
arek2010

kolega Arek widzę nie jarzy Burtonowskiego klimatu,no ale nie każdy musi być rozgarnięty:p lol...

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

kolege tommy'ego interesuja prawie same chlamy no ale od czasu do czasu rodza sie uposledzeni :|

ocenił(a) film na 9
arek2010

Spokojnie, panowie. ;)

Tak, Burtonowskie do szpiku kości. I za ten film wielbię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PanOvca

I czemu mówisz żeby nie obrażał innych za gust ?! przecież ty właśnie obraziłeś jego gust !

ocenił(a) film na 6
MygyBulla

XD No

ocenił(a) film na 7
arek2010

no i dlatego nadal twierdze że kolega arek jest za mało rozgarnięty na takie kino:p..kiedyś może zrozumie swoją ułomność:p

Tommy_Filmweb

film jest niezły ale mnie również jak Arkowi podobała się bardziej Gnijąca a co do użytkownika tommy to można tylko współczuć biedakowi że jest upośledzony umysłowo :|

ocenił(a) film na 7
stefaniak_a

ehehe dobrze napisane:P fajnie pojechales kompleksiarzowi ;) znasz jeszcze jakieś fajne filmy Burtona oprocz Gnijącej Panny Mlodej Soku z zuka i Edwarda Nozycorekiego?

ocenił(a) film na 7
arek2010

kochani nie napisaliście nic nowego i cały czas jednak widzę że jednak ja mam rację:P..pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Tommy_Filmweb

jeśli się tak zagłębiacie i rozdrabniacie w Burtona to zacznijcie od
Vincenta i Frankenweenie [chcę już pełną wersję <3] a później studiujcie
sobie animacje, łatwo je dorwać na youtube :)
dla mnie Tom nie jest upośledzony, tylko ma własne zdanie
nonkonformizm nie boli ;)

ocenił(a) film na 9
arek2010

Dla mnie dziwactwa to cały Burton :P
Uwielbiam ten film i mogę go oglądać zawsze ;)
Jakieś inne filmy Burtona? Wszystkie :D

arek2010

za dużo śpiewu... czyżby powodem mogło być to, że to jest musical? Jak w opiesie widać zreszta.
Dla mnie jest typowo Burtonowski i za to go kocham. Gnijąca Pannę Młodą bardzo lubię, ale Miasteczko dla mnie to mistrzostwo.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
arek2010

Ja też jakoś nie mogłem tego przetrawić. Od dziecka strasznie chciałem obejrzeć ten film, i być może przez to właśnie, moje oczekiwania rozrosły się niesamowicie. Niestety, nie mogę przetrawić filmu. Nie jest źle zrobiony, scenariusz jest ciekawy, śmierciowata otoczka z gotyckim przytupem Burtona świetna, ale nie mogę po prostu.
Nie mam w zwyczaju niekończyć zaczętego filmu, zdażyło mi się naprawdę kilka razy, i niestety Miasteczko należy do mojej krótkiej listy filmów, których nie byłem w stanie dokończyć.
No ale idą święta to może wpadnę w jakiś anty-choinkowy trans i mi film podejdzie strawnie tym razem.

użytkownik usunięty
arek2010

To, że komuś się nie podobało nie oznacza od razu, że jest ograniczony. Nie każdy lubi to samo ale moim zdaniem Miasteczka Halloween i Corpse Bride nie należy porównywać, bo każda z tych animacji jest cudowna jak dla mnie. Mogliby puszczać to na Gwiazdkę, zamiast Kevina.

ocenił(a) film na 9

Haha...no Kevina sobie odpuścić nie mogą.Jakieś dwa lata temu leciało Miasteczko jakoś w czasie świąt:].Film jest dziwny,to trzeba przyznać,ale tak jak napisało parę osób wyżej,to jest po prostu typowo Bartonowski klimat.Trzeba więcej jego filmów obejrzeć,żeby się przyzwyczaić.Począwszy od Edwarda Nożycorękiego przez właśnie Sok z Żuka kończąc na Gnijącej Pannie młodej i Miasteczku Halloween:)-wszystko w podobnym klimacie.Nie każdemu to musi to odpowiadać.Mi też czasami się trudno ogląda,nie mogłam się zabrać za gnijąca pannę młodą,ale okazało się,że jest świetna.Czasami wystarczy przebrnąć:).A takie wyzywanie się na forum to zwykła dziecinada.Jednym się coś podoba innym nie,trudno.Po co się obrzucać błotem??Poprawiacie sobie samoocen??

użytkownik usunięty
Reeven

Przecież "Gnijąca..." nie dorównuje "Misteczku..."... Jak dla mnie. Ale i tak wolę "Wallace'a i Gromita" :P

użytkownik usunięty
arek2010

Dużo śpiewu mówisz... są musicale, w których wogóle się nie gada tylko spiewa.

arek2010

"za dużo śpiewu"? To jest MUSICAL takie jest założenie musicali. To tak jakbyś miał pretensje do filmu fantasy, że są w nim smoki czy inne monstra.

ocenił(a) film na 7
grzef

obejrzalem jakis rok temu zmienilem zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones