PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 47 849
ocen
7,3 10 1 47849
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Rozszerzona, 210 min wersja Ogniu krocz za mną, która przywraca 90 min scen usuniętych i lepiej wyjaśnia zawiłą fabułę jest na moim kanale CDA pod hasłem. Żeby znaleźć mój kanał, wpiszcie na CDA serial Hannibal lub Bates Motel i wejdźcie na mój profil ZAGADKA. Tam będą foldery z filmem i wszystkimi sezonami serialu.

ocenił(a) film na 10
Mr__Unknown

Nie znalazłem.

ocenił(a) film na 10
Kansas_City_Shuffle

Wpisz w wyszukiwarkę mt35442, a znajdziesz konto z Twin Peaks i innymi produkcjami

ocenił(a) film na 10
Mr__Unknown

A to Ty! Często korzystam z twojego konta. Serial obejrzałem, ale pełen metraż mi umknął. Teraz mam. Dzięki wielkie!

Mr__Unknown

Cześć, widzę , że już nie masz Ogniu krocz ze mną i Tween peaks :(

Mr__Unknown

Wielkie dzięki mistrzu.

Mr__Unknown

Czy jest jakaś opcja, żeby znaleźć ten folder z hasłem w aplikacji CDA?

ocenił(a) film na 10
claudula

pisz w wyszukiwarkę mt35442, a znajdziesz konto z Twin Peaks i innymi produkcjami

ocenił(a) film na 10
claudula

Aby oglądać na telewizorze, to wchodźcie na cda poprzez wyszukiwarkę internetową telewizora, a nie osobną aplikację cda wgraną w appkach telewizora

Mr__Unknown

Mógłbyś podać hasło?

ocenił(a) film na 10
dlugierece

Jest przecież na folderach napisane: twin

ocenił(a) film na 10
Mr__Unknown

Wszystkie sezony Twin Peaks są na moim kanale CDA pod folderami z hasłem. Do tego 210 min wersja Ogniu krocz za mną, która przywraca 90 min scen usuniętych i lepiej wyjaśnia zawiłą fabułę.

Żeby znaleźć mój kanał, wpiszcie na CDA mt35442 lub serial Hannibal i wejdźcie na mój profil ZAGADKA / mt35442. Tam będą foldery z filmem i wszystkimi sezonami serialu (napisy lub lektor). Hasło: twin.

Aby oglądać na telewizorze, to wchodźcie na cda poprzez wyszukiwarkę internetową telewizora, a nie osobną aplikację cda wgraną w appkach telewizora. Hasło: twin.

Mr__Unknown

Dzięki za film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones