PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 433
oceny
7,0 10 1 18433
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

wstrząsające

ocenił(a) film na 9

Wcześniej nigdy nie myślałam o sytuacji panującej w Meksyku natomiast po obejrzeniu filmu i
zapoznaniem się z panującą sytuacją jestem zafascynowana tym tematem ale i również przerażona.
Wiedziałam,że w Meksyku działają gangi narkotykowe ale nie zdawałam sobie sprawy z bezprawia
jakie tam panuje,szczegolnie wobec kobiet!!! To jest jakaś totalna i w dosłownym tego słowa
znaczeniu-masakra.

sweetberryy

Dokładnie, a ten film mimo kilku śmiesznych akcji i trzeba powiedzieć, momentami mało autentycznych zachowań, zwraca uwagę na ten problem. To się wydaje niewyobrażalne dla nas, siedzących sobie przed kompem i oglądających film, w ciepłym mieszkanku z dachem nad głową i pewnością, że jeśli zaginiemy, ktoś będzie nas szukał... tam każdy dzień to jest walka o przetrwanie i zachowanie człowieczeństwa lub z drugiej strony- walka kosztem człowieczeństwa........

ocenił(a) film na 8
anna15071992

Zgadzam się z opiniami....aż ciężko uwierzyć że "niby" w cywilizowanym świecie żyjemy............

ocenił(a) film na 6
mandarynax2

W cynicznym świecie żyjemy.

sweetberryy

Ehhh...słodka nieświadomość...kiepsko jak ją coś przerwie. Polecam artykuł ze Świata Wiedzy marcowego. Np. w El paso w Teksasie ilość morderstw rocznie wynosi 5 (trzecie najbezpieczniejsze miasto w USA). Po drugiej stronie granicy w Ciudad Juarez 4 morderstwa dziennie.... Dramat

ocenił(a) film na 10
sweetberryy

Coś przerażającego, nie mogę sobie tego wyobrazić 5000 kobiet, pogrzebanych gdzieś na jakimś wysypisku czy w innym miejscu! Wszyscy wiedzą nikt nic nie robi!!! W USA liczy się tylko kasa i nic więcej, u siebie są idealni chwalą się demokracją pokazują jacy są postępowi jak to u nich dobrze a drugiej strony zrobili z Meksykanów niewolników. Obrzydliwy, zakłamany kraj!!!
Ale mną telepło, w połowie filmu dowiedziałam się że to na prawdę.

ocenił(a) film na 6
Iwona605

A w jakim Państwie na świecie nie liczy się tylko kasa?

ocenił(a) film na 8
sweetberryy

Ja też nie zdawałam sobie sprawy co się dzieje w Meksyku. Amerykanie mają gdzieś Meksykańskie kobiety ciężko mi to przełknąć. Ale mężczyźni meksykańscy pozwalają na gwałty i śmierć w tak haniebny sposób. W Indiach krowy są święte a ostatnio jakiś polityk dureń wypowiedział się, że kobiety zgwałcone powinno się wieszać razem z oprawcą. W krajach arabskich konie mają większy szacunek od kobiet.

sweetberryy

Urzekła mnie twoja historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones