PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 911
ocen
7,5 10 1 147911
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Średniak

ocenił(a) film na 5

Przypominał mi Meet Joe Black ale tamten film miał o wiele ciekawszą historię do pokazania.

Również Brad Pitt robił według mnie większe wrażenie swoim uśmieszkiem niż Cage spojrzeniem.

Z ciekawości sprawdziłem ten film na amerykańskim imdb.com bo tam można zobaczyć jak głosy rozkładają się na wiek i płeć.

http://www.imdb.com/title/tt0120632/ratings

Potwierdziły się moje podejrzenia co do tego że film bardziej podobał się kobietom, szokiem była dla mnie jednak ocena ogólna która jest aż o 1,4 punkty niższa. 6,4 w porównaniu z polskim 7,8 dał mi do myślenia. Zaznaczam że spojrzałem tam już po ocenieniu tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Kniaz4815

Dokładnie. Choć "Miasto Aniołów", wywarło na mnie jakieś tam wrażenie, to niestety "Wiek Adaline", "Uwierz w ducha", czy genialny przytoczony tu "Joe Black", biją ten film na głowę. Nie zmienia to faktu, że oglądało się przyjemnie...

ocenił(a) film na 8
malgorzataprusaczyk

Prawda, jednakże zawyżyłem lekko ocenę za to, że się nie zestarzał - obejrzałem go ponownie po 24 latach od premiery i nadal mnie poruszył. Bardzo sympatyczny klimat pomimo, że to melodramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones