PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 907
ocen
7,5 10 1 147907
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

"Masz wolną wolę ale rób jak ja chcę bo będziesz cierpieć. "

ocenił(a) film na 8
Blennorragie

Raczej "Masz wolną wolę ale ponosisz konsekwencje". Dorośnij

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Konsekwencja to coś co wynika z danego działania (wylejesz sok - masz więcej sprzątania)
Kara to uprzykrzenie życia w sposób niezwiązany z postępowaniem osoby (uderzyłeś kolegę więc zabieram ci komputer na resztę życia).

Doucz się.

ocenił(a) film na 8
Blennorragie

Hejejejej, karma wraca na różne sposoby. Gdy zabijesz psa, nie musisz za karę zostać zabitym przez innego psa ale na przykład może umrzeć twój bliski albo zdarzy się co innego.
Gdyby Bóg był skur.wy.synem nie miałby władzy absolutnej. Więc jeśli już, musi być doskonały (=dobry) , więc "robienie jak on chce" powinno nam przynosić tylko dobre skutki a "robienie inaczej" - złe. Dla mnie to ma sens, dla Ciebie nie?

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Wiesz, że karma to według twojej religii gusła, zabobony i "szatanizm"? Czy tak sobie dopasowujesz filozofie, bo wygodniej?

ocenił(a) film na 8
Blennorragie

Czepiasz się bo brak argumentów? Okej. Chodzi, że wszystko do nas wraca a użyłem słowa karma bo tak. Przeznaczenie. Lepiej?
Jak nazwę tenis stołowy ping-pongiem to pomieszam filozofie sportów, tak?
PS według "mojej religii"? Jakiej? prawosławia, katolicyzmu, Judaizmu, świadków Jehowy? No właśnie. Bo o religii nie było mowy. Tylko o Bogu.

ocenił(a) film na 8
Blennorragie

Kiedy Seth zapytał kolegi, czy to była kara, nie otrzymał jednoznacznej odpowiedzi, więc nie możemy tak zakładać. "Życie..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones