PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 957
ocen
7,5 10 1 147957
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Chodzi mi o to co robiła czasami bohaterka grana przez Ryan, jeżdżąc na rowerze.
Jakoś po obejrzeniu tego filmu, jechałem właśnie rowerem i przypomniałem sobie tą
scenę. No i postanowiłem sprawdzić jakie to uczucie. No i niestety okazało się że naprawdę
niesamowite:/
Jechać w piękny, słoneczny dzień opustoszałą drogą wśród łąk... rozłożyć ręce jak do lotu,
odchylić głowę do tyłu i zamknąć oczy... Naprawdę niesamowite uczucie błogości. Taka
chwila, którą chciałoby się przedłużać w nieskończoność...

Oczywiście nie robię tego na miejskich ulicach. Ale często w lato, gdy jadę gdzieś za
miastem.
Jak dotąd, jeszcze się nie wywaliłem, ale wiadomo, dopóty dzban wodę nosi:)

ocenił(a) film na 10
Stilnes

Nigdy nie próbowałam, ale to musi być wspaniałe uczucie.

Ja czuję się tak, gdy wychodzę przez okno na dach altany każdy powiew wiatru i dotyk promieni słońca na twarzy jest niesamowity.
Mieszkam na wsi, więc nic mi nie zakłóca spokoju i błogości....

Ta jazda na rowerze musi być wspaniała. Może się kiedyś odważe i spróbuję :)

ocenił(a) film na 7
itka13

Nie będę ukrywał że nie ma dla mnie nic bardziej zmysłowego niż wiatr i promienie słońca...
Totalny odlot...

Stilnes

Spodobał mi się ten wpis.

Ja tak się czuję, gdy słońce łaskocze po szyi i polikach. Jest ciepłe, ale na tyle słabe, że kiedy na chwilę znika, robi się chłodno.
Trudno to wytłumaczyć.

Film mnie urzeka.

ocenił(a) film na 7
Cameron_2

Wiem o czym mówisz:)
Dla mnie takie słońce pojawia się zawsze na jesieni. Jesienne słonce i ciepło są niesamowicie ulotne. Na wiosnę gdy robi się ciepło, masz świadomość że niedługo będzie to standard. Na jesieni wiesz że to ostatnie podrygi lata i że niedługo będzie naprawdę zimno i że trzeba doceniać to co się w tej chwili ma. Że to ostatnie chwile...

Stilnes

: ))

ocenił(a) film na 7
Stilnes

ja bym sie wyj.... odchylając głowe do tyłu i zamykając oczy.....
Edit.
Gdyby właśnie nie ta scena z rowerem (mogli inaczej ją killem) to bym dał 8..ale strasznie mnie wkurzyła, no i na rowerze na prawde da się szybko wyhamować, więc.. jedynie 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones