PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116}

Miasto aniołów

City of Angels
7,5 147 927
ocen
7,5 10 1 147927
5,1 16
ocen krytyków
Miasto aniołów
powrót do forum filmu Miasto aniołów

Mimo sympatii do Meg Ryan, która i w tym filmie zagrała nieźle, film marny. Wiele minusów, wiele nieścisłości. Po pierwsze Cage w roli anioła to jakaś pomyłka, ani spojrzenie, ani oczy, ani uśmiech, nic anielskiego, po prostu "Pan Życia i Śmierci". Travolta w filmie Michael kładzie go na łopatki. Upadek z wieżowca niczym parodia upadku Jasia Fasoli z czołówki serialu. Czarny płaszcz? Upadły anioł czy matrix? A w wersji zbiorowej, anioły na plaży lub w holu budynku niczym zlot zombie. Nic dziwnego, że Meg pyta czy jest bezdomnym lub perkusistą. Poza tym w jednej z kolejnych scen mówi, że chciałaby go zobaczyć mimo, iż z wcześniejszych dialogow wynika, że widzi jak wygląda. No i zakończenie...
Na plus rzeczywiście dobrze dobrana muzyka i kilka fajnych, sensualnych scen. Mimo to 5.

ocenił(a) film na 7
MoviesHunter

ogólnie sie zgadzam tez spodziewałąm sie czegos wiecej tylko jedno sprostuje..... w tej scenie w której mowi ze chce go zobaczyc mowi ze chce go zobaczyc w tej danej chwili poniewaz po tym jak powiedziala mu zeby sie wynosil przestal jej sie ukazywac

ocenił(a) film na 8
MoviesHunter

Wedlug mnie Nicholas Cage jako anioł - idealny !

ocenił(a) film na 5
betty_filmaniak

Zakonczenie=rozczarowanie, film powinien się skończyć gdy do niej przyjechał

ocenił(a) film na 10
A_1

Film zły, bo nie było happy endu. Hehe... śmieszne... Fanka ckliwych opowieści.

ocenił(a) film na 5
Mowiacy_do_reki

Swoje komentarze odnośnie co lubię czego nie lubię, zatrzymaj da siebie. Bez odbioru

ocenił(a) film na 10
A_1

Ale dlaczego niby tak? Jesteś ponad prawem?

ocenił(a) film na 10
MoviesHunter

Jak bardzo mi przykro, że nie potrafisz przeżyć tego filmu jakbinni. Współczuje naprawdę. Ten film sięga mojej duszy.

MoviesHunter

Takie porównywanie to dziecinada.jak bardzo się z tobą nie zgadzam. Weź pod uwagę rok nakręcenie i nie porównaj do pana życia i śmierci.

ocenił(a) film na 10
MoviesHunter

Hmmm...widać że z filmu nie zrozumiałeś kompletnie nic.

ocenił(a) film na 10
MoviesHunter

Idiotyczne uzasadnienie.
Bo czarny płaszcz, a nie białe skrzydełka. Cage słaby jako anioł... buahahaha. No i ten zlot zombie na plaży.
To jest tak jak ktoś całe życie słucha o aniołach w białych komżach i nie ma własnego myślenia.

MoviesHunter

Chciałam tylko zaznaczyć, że wg. wierzeń anioły nie są ludźmi, zostały stworzone więc nie potrafią okazywać uczuć, aczkolwiek mogą się ich nauczyć obserwując ludzi. Stąd pewnie zlot zombie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones