PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843533}

Miasto bezprawia

Beyond the Law
3,8 348
ocen
3,8 10 1 348
Miasto bezprawia
powrót do forum filmu Miasto bezprawia
ocenił(a) film na 5
Kalina102

A tutaj trailer https://www.youtube.com/watch?v=dpi33b30OIY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1tQ9oYzG PcT4onPQLIk3FDaDIRjLRC4JfB2PT8_C9FvoRkEU5Bze8wY7c

giovanni50

Czy to jest 2 część filmu z Seagalem Nico Ponad Prawem 2 po 32 latach ? Bo gdzieś czytałem w necie że miała powstać 2 część tego filmu i chętnie bym obejrzał ten film

ocenił(a) film na 5
ebmr

To nie ten

giovanni50

Nie wiesz jaki to będzie Polski dokładny tytuł tego filmu wszedłem w tłumacza i mi przetłumaczyło Poza Prawem i zauważyłem że oprócz Seagala w obsadzie ma zagrać znany Raper DMX i się tak domyślam czy by to nie była 2 część filmu Mroczna Dzielnica 2 po 19 latach

ocenił(a) film na 5
ebmr

Naprawdę nie wiem

giovanni50

Aha okej

użytkownik usunięty
giovanni50

warto to oglądać? dorównuje mrocznej dzielnicy?

ocenił(a) film na 5

Nie wiem nie widziałem

ocenił(a) film na 3

Słabizna. Steven ledwo chodzi a częściej siedzi niż się porusza. Obejrzałem bo jestem fanem Seagala ale niestety w coraz słabszych produkcjach bierze udział.

użytkownik usunięty
Kalina102

Gdzie niby?

zooqle

ocenił(a) film na 5
Kalina102

Nie mów tak głośno, bo FBI wpakuje ci się na chatę, może FB z nimi współpracuje. :-p

skibaa10

Slabizna. Seagala tyle co na lekarstwo w tym filmie. Gra czarny charakter. Jakaś jedna bijatyka i jedna strzelanka. Jako fan obejrzałem ale nie zapada szczególnie pamięć.

bolec2002

ja mam zamiar dopiero^^

skibaa10

To "może" to można skreślić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones