PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92702}

Miasto duchów

City of Ghosts
6,2 871
ocen
6,2 10 1 871
Miasto duchów
powrót do forum filmu Miasto duchów

Kupa świetnych aktorów w filmie z niesamowitym klimatem Kambodży, świetnie dobraną muzyką i niebanalną akcją. Aż sam sie zdziwiłem, ze taki dobry film mógł nakręcić Matt Dillon [który też w głównej roli spisał sie dobrze].
Oprócz niego- świetny, jak zwykle Stellan Skarsgard i James Caan.
Naprawde warto zobaczyć...

użytkownik usunięty
Jerycho

nie pozostaje mi nic innego jak tylko podpisac sie pod slowami jerycho obiema rekami

kocur

przed obejrzeniem tego filmu przeczytałam wasze komentarze, zachęciły mnie... niestety nie potrafilam wczuć się w klimat... spodziewałam się czegoś duzo lepszego. Nie mówię, że ten film to "gniot" i temu podobne, ale mnie osobiście nie zainteresował, dotrwałam do końca(przewidywalnego jak...) w nadziei, że coś się zmieni, coś mnie zaskoczy(tak jak usypiająca w połowie "Piła" i fenomenalny koniec, który sprawił, że ten film zrobił karierę i zapadł w pamięć), niestety... rzeczywiście film jest pokręcony, mnie trochę niepokoił, dziwne miejsca, klimat i postaci, ale oprócz niepokoju i uroczej jak zwykle Nataschy McElhone nie podobał mi się i znudził...

ocenił(a) film na 3
Jerycho

Z fabułą ?
A gdzie ta fabuła ?
Nie zauważyłam.

ocenił(a) film na 7
Jerycho

Zgadzam się. Film należy traktować trochę jak przygodowy. Kambodża jako tło filmu dodaje bardzo dużo uroku. Osobiście obejrzałem go z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
Jerycho

Bardzo ciekawy ten wątek kambodżański jest, naprawdę przyjemnie oglądało się od strony kulturowej. Fabuła zachachmęcona na tyle, że niespecjalnie się ziewa, bo człowiek musi to jakoś posklejać do kupy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones