PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179488}

Miasto kotów

Macskafogó
7,6 214
ocen
7,6 10 1 214
Miasto kotów
powrót do forum filmu Miasto kotów

to było genialne:)uwielbiałem tą bajkę

ocenił(a) film na 10
Przemas_2

Prawda! Genialne! Albo i nawet zajebiście genialne!

ocenił(a) film na 9
FritzTheCat

Bajka z dziecinstwa. :} Byłam za młoda aby ja zrozumiec. Niedawno ogladnełam ja po kilku latach. Wiadomo jak sie było dzieckiem to mało sie rozumie. Strasznie mi sie spodobała. Fajnie narysowana :] Najbardziej spodobały mi sie te grajace na instrumentach nietoperze. :] Skoro 1 czesc filmu jest taka super to ciekawi mnie czesc 2 :] ciekawe czy tak samo dobra :]

ocenił(a) film na 10
dziobasek2

Hejka, JAtez tą bajeczke oglądałem jako dzieciak i chciałem ja obejzec jeszcze raz ale nigdzie nie moge jej dostac podpowiedzcie gdzie moge ja znaleźć? a o 2 czesci nie słyszałem jak tos wie tez coś o 2 to bardzo bym prosił o odzew. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Przemas_2

Ta bajka funkcjonuje tylko na kasetach VHS, a i tak ciężko o nią. Jedna z najlepszych bajek dzieciństwa. To z niej bodajże nauczyłem się słowa "wypierdek" ;). Jak tylko teraz, po latach, spojrzałem na okładkę kasety (chociaż ta z filmwebu jest inna niż ta którą pamiętam), to od razu zacząłem nucić "motyw przewodni" :D.

narren

Posiadam oryginalną kasetę VHS z tą świetną bajką. Zainteresowanym mógłbym ja odsprzedać, np. poprzez Allegro. Cena do negocjacji. Ewentualnych chętnych zapraszam na gadu, numer: 2453147 lub maila: lysy.ziomal@interia.pl.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
narren

ciężką ją znaleźć to prawda, ale ja namierzyłem ją na YT z polskim dubbingiem, kopia z VHS więc nie jest rewelacyjna ale da się obrzejrzeć

ocenił(a) film na 10
Lukasz121

Z dubbingiem ? Ja znam wersję z lektorem (jest też na YT).

ocenił(a) film na 8
Przemas_2

rzeczywiście świetna bajka... Dostałam na VHSie lata temu:)

ocenił(a) film na 10
Przemas_2

"kara nosa w księdze" - bezcenne, do dziś w moim języku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones