PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320058}

Miasto słońca

Ghosts of Cité Soleil
7,1 997
ocen
7,1 10 1 997
Miasto słońca
powrót do forum filmu Miasto słońca

Duchy

ocenił(a) film na 9

Oglądałem ten dokument i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem. To co najbardziej mnie uwiodło to muzyka, która tworzy wspaniały klimat do obrazu prawdziwego piekła. Niestety polskiej premiery chyba nie będzie, a jak będzie to nie prędko. Tak czy inaczej, jeżeli macie możliwość obejrzenia tego to gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10
outlaw_2

Dobry film, choć mógłby być nieco lepszy, ale może się czepiam. Troszkę dziwna akcja z Clefem, skoro wiedział że 2Pac nie moze zostać w Port-au-Prince to czemu mu nie załatwił biletu do Stanów?
Smutne zakończenie.
A ta francuska kurewka to mnie powaliła. Kręciła z Bilym a wylądowała w łóżku 2Paka, takie są babki ;/

outlaw_2

jak to nie będzie polskiej premiery ???????????? !!!!!!!

ja czekam i czekam na ten film, od momentu kiedy się dowiedziałam, że w ogóle jest nakręcony! ja koniecznie chce go obejrzeć! macie jakieś konkrtene info kiedy wejdzie do poslkich kin ?

Groszuuua

wczoraj był na canal+ :P

film całkiem spoko - dwa wieki minęły a oni jak się żarli między sobą tak żrą się dalej, ale nie ma co się dziwić bo filmie widać że inteligencją to tamte społeczeństwo nie grzeszy
ich największy problem to to, że na Haiti nie ma ropy dlatego też reszta świata nie ma interesu, aby ustabilizować tam sytuację... broni im tam nie brakuje, dzieciaków też rodzi się kupa... hmm, za 50 lat będzie można tam na spokojnie zrobić sequel i niewiele będzie się on różnił od pierwowzoru ;)

co do soundtracka, to zgadzam się z tobą ~Outlaw w 100% -jest naprawdę MOCNY i dlatego Miasto Słońca dostaje ode mnie ocenę o 1 gwiazdkę wyżej niźli bez niego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones