PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823338}

Mickey i niedźwiedź

Mickey and the Bear
6,5 661
ocen
6,5 10 1 661
6,0 3
oceny krytyków
Mickey i niedźwiedź
powrót do forum filmu Mickey i niedźwiedź

Miałam okazję zobaczyć ten film na festiwalu filmowym w Cannes, w tym roku. Po seansie odbyło się również spotkanie z aktorami i reżyserką filmu.
Naprawdę ten film, to coś pięknego, jedna z bardziej poruszających historii relacji ojciec -córka w jej toksycznym wydaniu. Świetna rola aktorów - w szczególności młodziutkiej Camili Morrone (obecnej dziewczyny Leonardo DiCaprio!), która zachwyca, elektryzuje, wzrusza i daje popis swoich możliwości aktorskich. J
Naprawdę byłam i wciąż jestem zachwycona tym filmem. I mam nadzieję, że wejdzie do kin w Polsce!

Zawiszka_Czarna

Tak z ciekawości zapytam. Jakie wrażenie robi Camila? Przez to, że jest dziewczyną Leo jakoś nie moge się do niej przekonać. Z jednej strony wydaje sie być skromna i sympatyczna, a z drugiej ma stworzone warunki do bycia pustą i zarozumiałą laską, która wszystko co osiagnęła mogłaby zawdzięczac nie małym koneksjom (jej ojczymem jest sam Al Pacino). Widziałam kilka wywiadów z nią i nie wiem, czy jej wypowiedzi to oznaka niezbyt dużej inteligencji, czy tremy i braku obycia.

ocenił(a) film na 9
Patianna

Camilla zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sympatyczna, miła, cicha i piękna (wyglądała niesamowicie). Nie miałam wrażenia, ze się wywyższa czy szpanuje. A warunki do tego ma aby jej woda sodowa do głowy uderzyła. Zobaczymy co będzie dalej. Jak na razie zagrała w filmie młodej, nieznanej amerykańskiej reżyserki i to jest super!

ocenił(a) film na 7
Zawiszka_Czarna

Właśnie obejrzałem film na festiwalu we Wrocławiu. Potwierdzam to co piszesz, choć nie wystawiłbym mu aż tak wysokiej oceny.

Nie wiem jak to wytłumaczyć, bardzo rzadko tak mam, ale końcowa scena wywołała we mnie takie emocje, że łzy cisnęły się do oczu. Trzymało mnie to nie tylko podczas napisów końcowych, ale także przez długi czas już po wyjściu z kina. Niesamowite! Widać super zmysł reżyserki, nie da się tego zrobić ot tak, bo 95% nawet tego typu podobnych filmów tonie w przeciętności, nie porusza mnie. Oczywiście to subiektywne odczucie i wielu z Was, może tak tego nie odebrać - jednak warto na takie dość dojrzałe filmy do kina chodzić i dawać sobie szanse właśnie "poczuć to coś". Choć nie wątpię, że wielu kinomanów znajdzie to gdzie indziej, jednak cieszę się, że nie jestem sam i też tak to odczuwałaś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones