PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139017}

Miecz w kamieniu

The Sword in the Stone
7,0 7 268
ocen
7,0 10 1 7268
5,8 6
ocen krytyków
Miecz w kamieniu
powrót do forum filmu Miecz w kamieniu

Dlaczego ??

ocenił(a) film na 10

Dlaczego ,mam pytanie, tak mało kaset z tą bajką sprzedają!!Dlaczego częściej nie mogę tego spotkać w sklepie!!

ocenił(a) film na 9
Malysz

odpowiadam: ponieważ ten film był bardzo mało popularny w Polsce.
Dopiero kidy wyszdl na VHS i DVD zdobył w naszym kraju niewielką popularność.
Mi ten film się bardzo podobał i mam go na starej kasecie (język niemiecki z polskim lektorem hehe.)

Pahan

Bardzo ładna Bajka właśnie dzisiaj ją obejrzałem szkoda, że nie mam jej z polskim dubbingiem a tylko z napisami.Ale to nic i tak jestem zadowolony, bo powiększyła moją kolekcje:)

TOMASUS

na disney channel będzie ta bajeczka 28 grudnia o 10:30 jak ktoś ma CYFRE+ albo Cyfrowy polsat to napewno ma ten program

Malysz

TEż CHCIAłABYM Ją KUPIC - MOżE WIECIE, CZY PRZEZ NET JEST GDZIEś NA DVD??

użytkownik usunięty
little_k

poszukaj na tej stronie http://www.imperial.com.pl/go_disney.htm moze cos ci sie uda znalez

DZIęKUJę - POSZUKAM NA 100% - WIELKIE DZIęKI JESZCZE RAZ!!!

ocenił(a) film na 6
little_k

Jakiś czas temu wyszedł w Polsce na DVD. Dlaczego jest tak mało popularny? Ponieważ nie przyniósł studiu większych zysków. Jako ciekawostkę mogę podać jeszcze fakcik, że "Śpiąca Królewna" stworzona przed "Mieczem..." też przyniosła straty. Ale dzięki internetowi, nawet te niewydane na DVD stare bajki Disneya wyciekają do neta po polsku i niekiedy naprawdę imponującej jakości. Na emule można większość znaleźć. Polecam też "Taran i magiczny kocioł" - od strony technicznej arcydzieło, od fabularnej róznie to wygląda - w Polsce właściwie nigdy nie wydany i raczej nie znany - ale napisy można znaleźć. Wspominam o nim, gdyż oba łączy jedna rzecz - miecz. Jak byłem nmniejszy zawsze mi się te oba tytuły myliły :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
akira894

"Taran i magiczny kocioł" był kiedyś puszczany na kanale TV 1000 w wersji z lektorem (Pawłem Bukrewiczem, tym rudym prezenterem "Teleexpressu"). Też moim zdaniem jest to jeden z niedocenianych i niesłusznie pomijanych klasyków. Zresztą tak samo "Wielki mysi detektyw" jest w Polsce niemal nieznany. Też niesłusznie, bo zdecydowanie warto go zobaczyć. Główny bohater jest świetny, czarny charakter też. Osobiście bardziej wolę te filmy od "Miecza w kamieniu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones