PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139017}

Miecz w kamieniu

The Sword in the Stone
7,0 7 272
oceny
7,0 10 1 7272
5,8 6
ocen krytyków
Miecz w kamieniu
powrót do forum filmu Miecz w kamieniu

Mam pytanko. Czy ta bajka jest dostępna z polskim dubbingiem? Bo na razie spotkałem się tylko z lektorem... A tego nie znoszę.

użytkownik usunięty
radzius7

jest bo dokladnie przed momentem sprawdzalam w eMule!!!

dziękuje bardzo miałaś rację :) A wiesz moze cos o innych pozycjach disneya mało znanych? np jak taran i magiczny kocioł?? jest wogóle coś takiego dostępne w polskim wydaniu?

użytkownik usunięty
radzius7

wiem, ze jest disney'a animowany Robin Hood z polskim dubbingiem to jest dosc stare wiec jak chcesz to prosze, z tych co podoalas to sprawdzalam i nie ma :(:(:( ale jest wiele bajek disney'a z polskim dubbingiem ja np. posciagalam ich wiele np. Dumbo, 101 dalmatynczykow, Alladyn itd.

ocenił(a) film na 8
radzius7

Ostatnio Imperial wziął się za wydawanie na DVD tych nieco starszych bajek Disneya. Poza "Mieczem w kamieniu" ukazały się niedawno:
- "Bernard i Bianka"
- "Wielki mysi detektyw"
- odświeżona wersja "Piotrusia Pana".

Nieco wcześniej światło dzienne ujrzały:
- "Bambi"
- "Dumbo"
- "Zakochany kundel"
- "Mała syrenka"
- "Kopciuszek"
- "Oliver i spółka"
- "Aryskotraci"

Dosyć dobrze rokuje to na przyszłość, bo być może oznacza to, że stopniowo na naszym rynku ukazywać się będę również inne tytuły sprzed lat, również te mało u nas znane.

Dodam jeszcze, że na DVD są w polskiej wersji językowej dostępne takie tytuły jak:
- "Księga dżungli"
- "Alicja w krainie czarów"
- "101 dalmatyńczyków"
- "Fantazja 200"
- "Pinokio"
- "Królewna Śnieżka"
- "Piękna i Bestia"
Zaznaczyć jednakowoż należy, że ich zdobycie jest tyleż trudne, co kosztowne (np. cztery ostatnie tytuły w zasadzie cały czas można kupić w rozmaitych internetowych sklepach czy na Allegro, jednakże każdorazowo jest to wydatek min. 100 zł).

radzius7

film z dubbingiem http://www.youtube.com/watch?v=Hy0Xt3nwt0A&feature=related :)

adzikc

oj już nie jest dostępny :( Skąd mogę dostać tą bajkę z polskim dubbingiem? Na razie ściągnęłam dwa torrenty i oba były z lektorem;//

ocenił(a) film na 8
radzius7

piękny dubbing mamy w tej kreskówce;)
jest jedna scena(moja ulubiona) kiedy Merlin pakuje całe wyposażenie
chatki do walizki...pamiętacie? Rewelacyjna scena! Ta piosenka!, rytm!
tigidibum i ...takie tam;-p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones