PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490965}

Mikołajek

Le Petit Nicolas
7,1 41 442
oceny
7,1 10 1 41442
6,4 5
ocen krytyków
Mikołajek
powrót do forum filmu Mikołajek

Myślałam, że ,,WM'' będą drugą częścią filmu ,,Mikołajek'', a podobno niewiele jest cech łączących
oba filmy. Możecie mi to wyjaśnić? Z tego, co wiem, reżyser jest ten sam i chyba aktorzy grający
rodziców Mikołaja. Może chłopcy są inni, bo tamci już nieźle podrośli? (W ,,Mikołajku'' mieli po ok.11
lat, teraz to już nastolatkowie. Swoją drogą, jestem ciekawa, jak teraz wyglądają :) ) PS: widzieliście
może ,,Wakacje...''? Co sądzicie o tym nowym filmie? Plakaty i zwiastun nie wyglądają
zachęcająco... :/ I jeszcze te dzieciaki... Dżodżo, Kryspin, Fortunat... Co to ma być?! :(

ocenił(a) film na 9
Blau95

No minęło 5 lat od pierwszej części Mikołajka do Wakacji więc raczej to normalne i logiczne że są już inni aktorzy dziecięcy. Żeby mogli grać Ci sami filmy by musiały powstać zaraz jeden po drugim.

Wakacji póki co jeszcze nie widziałem ale zamierzam się na nie wybrać.

Blau95

Dżodżo, Kryspin i Fortunat to postaci z książki Wakacje Mikołajka - jaki masz problem? Na pewno obejrzę, bo Mikołajek był świetny, choć trochę zmienili książkową fabułę ale klimat zachowali wzorowo.

Kamilla_mak

''(...) jaki masz problem?''- dla Twojej wiadomości, nie mam żadnego problemu. Każde zapytanie na forum musi oznaczać, że autor ma jakiś problem? Nie każdy pamięta wszystkie postaci z książek, które czytał ładnych parę lat temu, więc to logiczne, że może być zdziwiony czy zaskoczony ich obecnością w filmie -.-
Ale dziękuję za odzew.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones