PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008673}

Milczący las

Schweigend steht der Wald
5,3 830
ocen
5,3 10 1 830
Milczący las
powrót do forum filmu Milczący las

Widząc ocenę 6.1 spodziewałem się czegoś gorszego, a film mi się spodobał.
Miał nieco mroczny klimat, pomimo nieśpiesznej narracji, nie nudził, byłem ciekaw rozwoju wydarzeń.
Podobało mi się, że twórcy nie próbowali tu wybielać historii, nie było też przesady ani kalek z holiłudzkich filmów ... ogólnie na plus, film był pozytywnym zaskoczeniem i polecam jego obejrzenie.

ocenił(a) film na 7
WojtekJot

To jest bardzo ważny film rozliczeniowy. Zdziwiłem się że Niemcy odważyli się go nakręcić. Mieszkańcy Bawarii pewnie masowo wystawiają mu jedynki żeby niewielu ludzi go obejrzało. Film ma nieśpieszną narrację i młodzi ludzie pewnie go go wyłączą po 20 minutach, ale napisy w końcówce są mega ważne.

ocenił(a) film na 8
adso41

Obejrzę tylko ze względu na to, co o filmie napisaliście. I oby tak było. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
adso41

Mieliście Panowie rację. Warto było obejrzeć.

adso41

Pewnie dlatego już zdjęty z Netflx-a... W połowie filmu mi przerwało...

Barbara777

Jest teraz na hbo

ocenił(a) film na 7
WojtekJot

Po niektórych wpisach na tym forum,też miałem pewne obawy,ale okazało się że film był dobry i faktycznie nie nudził.Ciekawe podejście do tzw. denazyfikacji jak widać pewne sprawy i związana z nimi pamięć o nich ciągną się latami.

ocenił(a) film na 5
WojtekJot

Tak film miał mroczny,tajemniczy klimat.Jednak większość scen się dłużyła i niestety film się stawał senny.Jednak ogólnie zły nie był.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Cóż, nie jest to kino dla każdego. Trzyma w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones