PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1047}

Milczenie owiec

The Silence of the Lambs
8,2 683 791
ocen
8,2 10 1 683791
8,3 49
ocen krytyków
Milczenie owiec
powrót do forum filmu Milczenie owiec

Przeciętny film...

ocenił(a) film na 6

Nie rozumiem tak wysokiej oceny na filmwebie, nie mówiąc już o tych 5 oscarach...
Ta końcówka z zabiciem billa była jakaś kompletnie nierealistyczna ( seryjny zabójca w
noktowizorze dostał po pupie od stażystki z FBI, błąkającej w ciemnościach "królestwa
zabójcy").
I takto daję wysokie 6, co film może zawdzięczyć nietuzinkowej grze Hopkinsa i
hipnotyzującym oczom Jodie.
Ale ogólnie to wiało nudą, liczyłem na coś więcej.

ocenił(a) film na 5
semlinho

Rzeczywiście mnie też to zaskakuje. Myślę, że niektórym też za bardzo nie przypadł do gustu, ale patrzą na te oskary i za dobry uznać go muszą, a tymczasem nie zawsze te nagrody wskazują na dobre kino. Dla mnie nijaki i przewidywalny. Podobał mi się tylko Hopkins, który naprawdę się postarał, aczkolwiek sama postać też nie była idealna. Ten film to jakiś trend i to zarówno wśród członków akademii filmowej, jak i widzów.

semlinho

Ten film jest na 10 miejscu w rankingu światowym.Bez przesady widziałem znacznie lepsze filmy które są daleko w rankingu.Połowa filmu całkiem nudna, praktycznie nic się nie dzieje później było lepiej, daję słabe 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones