PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31901}

Milczenie

The Unsaid
6,9 3 239
ocen
6,9 10 1 3239
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

daję 9.

ocenił(a) film na 10

film bardzo dobry, zaskakujący o ciekawym zakończeniu. porusza ważne problemy i trzyma w napięciu. super! :)

dass15

Ponadto, rewelacyjne aktorstwo, szczególnie - Vincent Kartheiser.

ocenił(a) film na 9
elliv_

no i znakomity Andy Garcia

ocenił(a) film na 9
wsrh666

Popieram, film znakomity i długo pozostaje w pamięci

ocenił(a) film na 8
Sophe

Przewidywalny od pewnego momentu:)
Od razu czułem że mamusia z synusiem fikoły robiła:)

ocenił(a) film na 6
giovanni50

No niestety raczej przewidywalny, niepokazanie tego, który wyskoczył oknem już mi zaczęło śmierdzieć ;) Pierwsze spojrzenie na siebie Tommyego i córeczki od razu zapowiadało problemy (pewnie się gdzieś spikną, polubią a Tomusiowi odbije palma i doktorek będzie musiał o nią walczyć).
Film niezły, ale nic odkrywczego, świeżego czy porywającego, poprawny rzekłbym.

ocenił(a) film na 10
dass15

Szukałam tego filmu przez parę lat warto było go dziś odnaleźć dzięki temu forum filmweb.
Szokującą było powrócić do niego po latach kiedy jako dziecko obejrzałam polowe i mama wyłączyła bo stwierdziła , że nie powinnam go oglądać.
Teraz mając te "aścia" lat poczułam spokój dla mnie ten film jest piękny na tyle był warty zapamiętania , że zapamiętałam go jako dziecko to wystarczy.
Ten ból ,który czuł Tommy wypełniający dusze może niektórzy są świadomi bólu umierającej duszy w ciele może jak Kail byli nie raz bliscy przekroczenia granicy życia. Ale żyją bo ktoś albo coś było ich doktorem ... Wiesz mógł mogła byś obejrzeć ten film dla samego/ej siebie.
Warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones