PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 856
ocen
7,0 10 1 225856
5,8 19
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

"ten film to świetny odmóżdżacz"...
dlaczego niektórzy tak nie lubią swoich mózgów?

ocenił(a) film na 3
_marecki

Niektórych myślenie boli :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

:D to wiele wyjaśnia

ocenił(a) film na 5
_marecki


Celna uwaga.
To w pewnym sensie znak czasów obecnego kina. Bo ja cąły czas mam takie podejście, że komedia może i powinna być gatunkiem bardziej szlachetnym, niż jest obecnie rozumiana. Sami w Polsce najlepiej widzimy, coś się stało z kinem rozrywkowym. Określenie: fajny odmóżdżacz jest sprzeczne, bo żadne kino nie powinno mieć tylko takiej funkcji. To tak, jak często się mówi o szeroko pojętym kinie akcji (zwłaszcza sf i superbohaterskim), że dany film to ,,fajna rozwałka" i tyle.
Ja nie chcę oglądać Millerów, bo właśnie trailer (puszczany w kinie, więc nie mogłem ominąć) pokazuje jasno, że nie ma tu nic dla mnie, bo przecie trailer zawiera najlepsze sceny.

ocenił(a) film na 1
laxman

"znak czasów obecnego kina", no dokładnie. A najgorsze jest to, że większa część widowni to łyka i jeszcze się z tego cieszy...

ocenił(a) film na 3
_marecki

Zaśmiecasz forum, udzielaj się pod filmami które ci się podobają. Nikogo nie przekonasz do swojej racji, niepotrzebnie spinkę robisz, jeżeli piszesz podaj co ci się w filmie podoba a co nie.

ocenił(a) film na 1
Matowy

Ty tak na serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones