PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10637}

Minion

The Minion
4,8 785
ocen
4,8 10 1 785
Minion
powrót do forum filmu Minion

Film podzieliłbym na 3 części.
1/3 - dobra
2/3 - średnia
3/3 - słaba

Końcówka po prostu jest żałosna, ale gdzieś do połowy można obejrzeć i jest nawet
ciekawy. Dolph Lundgren nawet nie podnosi tego filmu, ale ocenę 5/10 spokojnie mogę
wystawić. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

A ja odniosłem nieco inne wrażenie. 1/2 - bardzo słaba, 2/3 - bardzo dobra. Film nabiera akcji dopiero pod koniec, więc gdyby go podzielić na 3 części to w zasadzie ostatnie 20 minut jest najciekawsze. Daję mu 7/10, ale faktem jest, że - choć obejrzałem ledwo kilka filmów z Dolphem Lundgrenem - ten jest jednym ze słabszych. Film zaklasyfikowałbym raczej jako kino klasy C.

ocenił(a) film na 5
cyborg.vandamme

największym plusem tego filmu jest fabuła, zaś wszystko pozostałe raczej słabe

ocenił(a) film na 3
kryslav

Film jest słaby! Fabuła mierna,aktorstwo też! Na jakie części dzielić film?Absurd goni absurd od początku do końca! Chyba że ktoś lubi oglądać durnoty,w stylu jeden wpada i rozwala cały posterunek policji itp.Mnie film irytował ale to moje zdanie.

jarema11

zgadzam sie a 2 sceny strzeleckie na komisariacie i pod koniec filmu to jakas porazka jeden czlowiek (niby demon ale w ciele czlowieka ginie jak normalny czlowiek) robi roz*ierdol i wszystkich zabija a inni nawet majac bron nie sa wstanie go trafic i wybiegaja mu pod lupe, po za tym film mial jeszcze kilka innych uchybien ale dalo sie obejrzec i ocena jaka mozna wystawic spokojnie z czystym sumieniem to 4/5

ocenił(a) film na 3
cyborg.vandamme

W moim odczuciu film też można podzielić na trzy części. Początkowe minuty bardzo złe, potem jest wzlot, a na końcu, gdy zbliża się finał solidny upadek. Film mi się nie spodobał dlatego ocena ode mnie 3/10.

Słaby to określenie adekwatne dla klasy tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones