PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444186}

Minorrr

Sa majesté Minor
4,3 523
oceny
4,3 10 1 523
Minorrr
powrót do forum filmu Minorrr

Niewiarygodne!

użytkownik usunięty

Skąd ocena poniżej 4?! To jest wręcz jakieś fenomenalne psychologiczne zjawisko! Do badań nad zachowaniami ludzkimi.

Ale do rzeczy. A rzecz ma się tak: jest to absolutnie film rewelacyjny. Doskonała muzyka, piękne zdjęcia (które w sposób wręcz fenomenalny sprawiają, że przedstawiany baśniowy świat mitologii staje się zupełnie realistyczny), bardzo udany scenariusz i jeszcze wznoszący się na szczyty możliwości aktorskich Vincent Cassel.

Nie jestem wręcz w stanie pojąć, skąd tak niska ocena. Film jest lekki, zabawny, ale ma jednocześnie magię i urok. Jest po prostu urzekający. A że natura jest czasem wulgarna... No to właśnie cała w tym jej uroda! Ja widzę w tym obrazie to samo piękno, ten sam urok, co na przykład w "Niedźwiadku".

Krótko mówiąc Jean-Jacques Annaud w czystej postaci! Zaskakujący, nieszablonowy, dowcipny, urzekający i realizacyjnie doskonały!

Gdyby się faktycznie zastanowić nad mitologią i próbą jej zekranizowania to pewnie właśnie otrzymalibyśmy MINOR'A, trudno mi ocenić ten film.

ocenił(a) film na 3

ocena jest taką jaką jest, gdyż film jest nudnawy niestety. Prawdę mówiąc miałem nadzieję obejrzeć coś w rodzaju Rrrrr! ale Minor ma się do Rrrrr tak jak Polska do Urugwaju w piłce kopanej ;) [stan na 2012] Przechodząc do konkretów... do zarzucenia mam przede wszystkim niski poziom dowcipu, słabą fabułę na plus właściwie tylko niekonwencjonalny dość absurdalny pomysł.

ocenił(a) film na 6
pantyszek

A to właśnie wina polskiego dystrybutora- który dodał kilka "R" + "jego najmniejsza wysokość" (w oryginale po prostu- jego królewska mość)do tytułu sugerując, że te filmy są do siebie podobne. A nie są, zupełnie różne poczucie humoru, zupełnie różne podejście do tematu, zupełnie nie da się porównać.

ocenił(a) film na 6
pantyszek

Załóżmy, że dystrybutor, twój kumpel, albo matka kochanki nawkładali ci do głowy, że Lista Schindlera, to komedia młodzieżowa o gościu, który zalicza panienki według Listy, którą odziedziczył po wujku. Idziesz do kina i nagle okazuje się, że to dramat osadzony w realiach II wojny światowej, i o zgrozo obleśny, bo wszędzie biegają wychodzone i prawie nagie postaci. Wracasz do domu i wystawiasz na filmwebie ocenę 3, bo spodziewałeś się komedyjki.
Czy dostrzegasz absurd swojego toku rozumowania i sposobu oceniania "Jego Wysokości Minora", bo tak brzmi oryginalny tytuł filmu?

Film bardzo fajny , przypomina mi inne filmy / Kiedy kobiety miały ogony / [1970] / Kidy kobiety straciły ogony / [1972]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones