PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631610}

Minus siedem

Seven Below
3,3 955
ocen
3,3 10 1 955
Minus siedem
powrót do forum filmu Minus siedem

Jeden z lepszych horrorów o duchach jakie widziałem a widziałem chyba wszystkie łącznie z azjatyckimi . Nie rozumiem tak niskiej oceny

troll

Cililing

A co ty kapo obozowy czy gestapo że tak węszysz?

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

zatem współczuję gustu... dać 10 pkt : (

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Dyszki bym nie dał ale solidne 8 się należy. Naprawdę bardzo dobry film z ciekawym zakończeniem. Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 3
KinoManiak_18

Widzę że filmwebowi znafcy znowu w natarciu a to znaczy że film musi być porządny, dziś oglądam.

ocenił(a) film na 2
KinoManiak_18

seriooo? to zakończenie było na poziomie trudnych spraw... sztuczność aż się wylewa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2

najwyraźniej albo mało ich jednak widziałeś, albo masz pecha trafiać na samą bidę z nędzą, skoro to dzieło Cię zachwyciło. Widziałam parę dobrych filmów z tego gatunku i ten się do nich nie umywa, straszna chała najkrócej rzecz ujmując

użytkownik usunięty
Sol89

Ja przez to, że jaram dużo trawy to praktycznie każdy film o duchach mi się podoba. Bardzo mało jest dla mnie słabych filmów o duchach. A już tak mam , że przeważnie jak mi się jakiś film spodoba to wystawiam dziesiątke .

ocenił(a) film na 2

no to nie bardzo jest się czym chwalić - ze wszystkich trzech powodów

użytkownik usunięty
Sol89

Ja się przecież nie chwalę, tylko po prostu piszę jak jest .

ocenił(a) film na 2

bicz plz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones