PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631610}

Minus siedem

Seven Below
3,3 955
ocen
3,3 10 1 955
Minus siedem
powrót do forum filmu Minus siedem

ooo zgrozo

ocenił(a) film na 1

juz dawno mnie tak nie wymordował żaden film, od samego poszątku nudzi, irytuje i zawiewa tandetą, do tego ta beznadziejna gra aktorów i oklepany scenariusz ze straszelnie skopaną końcówką... kategorycznie odradzam.

użytkownik usunięty
lukas_allien

Witam jestem fanem horrorów o duchach. Właśnie obejrzałem Seven Below i jestem strasznie zdziwiony twoją opinią. Dla mnie jeden z lepszych horrorów o duchach, niewiele gorszy od Widma , które też jest mistrzowskie a któremu ty dałeś 10, więc nie jestem cię w stanie zrozumieć . Mnie strasznie wkręciła ta historia a ten murzyn kozak grał i właśnie końcówka kozak była

ocenił(a) film na 1

nie wiem jak można ten film porownywać do widma... przecież on w ogołe nie ma ani grama podobieństwa .... chyba oglądaliśmy 2 inne fimy. Ten co ja ogladałem to beznadziejny chłan. pozdro

użytkownik usunięty
lukas_allien

Jak dla mnie był niewiele gorszy od Widma i nawet więcej było duchów w Widmie tylko dziewczyna a tutaj cała rodzina i jeszcze ten murzyn, nie rozumiem jak mogłeś się nie wkręcić w ten film, jest przekozacki !!!

troll

Cililing

co ty ciotka masz uraz do troli z dziecinstwa czy ich tylko nienawidzisz

wyluzuj

trole nie istnieja

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

troll

Cililing

co ty ciotka masz uraz do troli z dziecinstwa czy ich tylko nienawidzisz

wyluzuj

trole nie istnieja

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones