PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617254}

Misiaczek

Teddy Bear
6,7 7 370
ocen
6,7 10 1 7370
6,5 6
ocen krytyków
Misiaczek
powrót do forum filmu Misiaczek

Najbardziej w filmie podobało mi się to, że nie ocenia jednoznacznie. Matka jest tyranką, ale
bardzo syna kocha i nauczyła go troski o innych i ogromnego szacunku do kobiety i jej ciała.
Dennis jest seks-turystą, ale tak naprawdę chodzi mu tylko o czułość i zrozumienie. Tajskie
prostytutki nie są ofiarami, tylko zaradnymi i zadowolonymi młodymi kobietami (to Dennis jest
ofiarą). Reżyser wyszedł poza jakiś schemat i chwała mu za to. Jednak zabrakło mi w tym filmie
więcej... treści. Niektóre ujęcia są puste, można było z tego wykrzesać więcej. Bardziej
szczegółowej analizy dokonałam na moim blogu, na którego serdecznie zapraszam:

http://chodznafilm.blogspot.com/2012/11/dwa-zupenie-rozne-misie-recenzje-teda-i. html

ocenił(a) film na 7
beatlesowka19

Nie jest seks-turystą, odrzucił dwie propozycje od napalonych Tajek :)

ocenił(a) film na 5
beatlesowka19

Film mnie rozczarował. Również zabrakło mi w nim treści. Doszukiwałem się tam wewnętrznych perypetii głównego bohatera i może dostrzegłem je, ale były za mało widzialne, bo za słabo ukazane. Dobre wykreowanie postaci: matki, synka itd. - to jest największy + filmu. Daję 5/10, coś w nim było fajnego, ale za słabo opowiedzianego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones