PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807253}

Misja Greyhound

Greyhound
6,8 16 042
oceny
6,8 10 1 16042
5,8 9
ocen krytyków
Misja Greyhound
powrót do forum filmu Misja Greyhound

Niezwykle zwarta akcja pozbawiona dłużyzn, rozgrywana w jednym miejscu spowodowała, że oglądałem ten film jak długi trailer lub grę.
Niby wszystko tu zagrało, jak trzeba, ale czuję irracjonalny niedosyt.
Zastanawia mnie też dość osobliwa zagrywka Niemców. Pewni siebie, aroganccy, operatywni i skuteczni, a na końcu prawie całe wilcze stado zostało wytłuczone przez jeden okręt w parę minut, jak kaczki.
Wygląda, jakby reżyserowi zabrakło pomysłu, lub funduszy na bardziej finezyjne zakończenie.
Mimo tych niedoskonałości warto obejrzeć, bo na bezrybiu i tak dalej...

ocenił(a) film na 5
Roq

Czujesz niedosyt i nie jest irracjonalny, ten film jest po prostu płaski, nie ma tam nic z klasycznej budowy filmów tylko zlepek banałów wrzuconych do jednego wora. Na zdecydowany plus sceny batalistyczne i dźwięk. Wg mnie gdyby ten film trwał dosłownie 2 razy dłużej i zawierał klasyczne elementy epickiego kina to mógłby stanąć w jednym rzędzie z Szeregowcem Ryanem. Ty miałeś wrażenie oglądania długiego trailera lub gry ja odebrałem to jak teledysk więc odczucia mamy podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones