PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 496
ocen
8,0 10 1 60496
7,8 23
oceny krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

UFF!

ocenił(a) film na 10

Bynajmniej na forum tego arcydzieła nie ma żadnych takich co dają 1/10 bo np aktorzy mu
się nie spodobali. Film przejmujący i taki po który uświadamiamy sobie jak wiele zła się
wydarzyło, i że tylko czas goi rany.

użytkownik usunięty
Nicklas

Film fenomenalny, głęboko wzruszający z prze-genialną muzyką Morricone. Ennio to prawdziwy geniusz.

Nicklas

PRZYNAJMNIEJ!
Bynajmniej =/= przynajmniej!

Nicklas

Jednak niestety ocena w rankingu wciąż spada, a film wyleciał z top100...

ocenił(a) film na 8
Nicklas

To proste, ten film ma nie aż taką wielką popularność bo tylko ok. 18k. Dlatego trolli nie ma tak dużo.

ocenił(a) film na 9
Nicklas

Ale też nie jest bardzo trudny w interpretacji. Pierwszy raz film widziałem mając lat dziewięć i do dziś pozostanie jednym z bardzo ograniczonej liczby filmów na których się popłakałem. Trzeba być prawdziwym młotem, żeby go nie zrozumieć.

użytkownik usunięty
Platton

piękny film.

Nicklas

Bynajmniej nie jest zamiennikiem przynajmniej, tylko zaprzeczeniem ;)

ocenił(a) film na 9
Nicklas

Nie bądź taki pewien bo w obecnych czasach gdzie jest bardzo wysoki wysyp zyebów którzy obsrywają znakomite ponadczasowe filmy dając im 1/10.
Powiadam ci że zawsze znajdzie się jakiś przychlast któremu ten film nie przypadnie do gustu i da mu 1/10 tworząc przy okazji jakiś durny temat w tytule którego będzie "jestem ateistą i dlatego daję temu gniotowi 1/10 bo ma za wysoką notę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones