PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032776}

Miss Kraken. Ruby Gillman

Ruby Gillman, Teenage Kraken
5,5 1 674
oceny
5,5 10 1 1674
4,7 3
oceny krytyków
Miss Kraken. Ruby Gillman
powrót do forum filmu Miss Kraken. Ruby Gillman

Przeczytałam tu dużo o mierności animacji Miss Kraken. Najbardziej śmieszą mnie, za co z góry przepraszam, oceny młodych facetów, uważających się za specjalistów od bajek albo i od wszystkiego. Film obejrzałam z moją 23-letnią córką. Podobało nam się! Miss Kraken nie jest filmem doskonałym, nie jest filmem zaskakującym, nie jest też filmem, który chciałabym zobaczyć 5 i 10 raz. Ale to nic! Tak jak my nie jesteśmy doskonali, tak i nie każdy film wchodzący na ekrany to arcydzieło. Za jedno kocham ten film - Miss Kraken ma doskonałą ścieżkę dźwiękową, na pewno będę jej słuchać raz za razem. Nie patrzmy na tego typu produkcje z góry, one nie startują do Oskarów. To film ciepły, śmieszny i na tyle ile trzeba straszny. Dla dzieci idealny. A przecież to dla nich, dla dzieciaków! Nie dla dorosłych, którzy chcieliby wszystkiego zajebistego. To nie jest film bardzo dobry, po prostu jest dobry. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.

użytkownik usunięty
Agnieszka_Gruszczynska

"oceny młodych facetów, uważających się za specjalistów od bajek albo i od wszystkiego" - Po tym przestałem czytać dalej...
A samego filmu nie widziałem, więc nie będę oceniał.

ocenił(a) film na 4

Wystarczyłoby napisać "oceny kuców" i wszystko byłoby jasne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones