PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695372}
5,8 460
ocen
5,8 10 1 460
Miss Zombie
powrót do forum filmu Miss Zombie

ten film nie miał być nawet horrorem, ktoś najwidoczniej zasugerował się tytułem. Film specyficzny,
dla lubiących dziwne azjatyckie kino :)

ocenił(a) film na 8
senoko

Chyba nie znasz definicji horroru

użytkownik usunięty
senoko

Jest to dramat/horror, bo w samym dramacie nie może przecież być zombiaków :)

ocenił(a) film na 7

Bardziej sklanialbym się jednak ku dramatowi obyczajowemu SF, gdyż sama Miss Zombi nie przerazala, tak jak zachowanie ludzi wokół, to cos nowego, prawda:)?

użytkownik usunięty
Szybszy

To, że nie przeraża, nie znaczy że nie jest horrorem. Dramat ze względu na fabułę, horror ze względu na to że jest zombiak, natomiast żadnych elementów sci-fi nie dostrzegłam.

ocenił(a) film na 7

Wydaje mi się, ze wyraziłem się jasno i dobitnie. Moje argumenty sa na tyle mocne , ze nie trzeba nic dodawać.

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Przepraszam, ze jest zombiak to musi być horror, a kto ci takich rzeczy naopowiadal ?

użytkownik usunięty
Szybszy

Napisz konkretnie gdzie te elementy sci-fi.

ocenił(a) film na 7

A Zombiak nie jest elementem SF ???

użytkownik usunięty
Szybszy

Nie, to element horroru.

ocenił(a) film na 7

W tym wypadku to element sf.

użytkownik usunięty
Szybszy

Dlaczego?

ocenił(a) film na 7

Bo Zombi to mutant popromienny, pol człowiek, pol potwor , zaliczamy go do SF, choć wiadomo, ze swoim wyglądem i zachowaniem może budzic strach, wiec jakiś dreszczyk jest w tym.

użytkownik usunięty
Szybszy

Po raz kolejny ci piszę, że horror nie musi straszyć, aby być horrorem. Zombie, wilkołaki, wampiry i inne tego typu stwory są elementami fantastyki, a dokładniej jednego z trzech jej rozgałęzień - horroru. Pozostałe dwa, to fantastyka naukowa czyli sci-fi (nauka i fikcja np. lot na Marsa) i fantasy. Każdy kto jest ogarnięty w temacie powie ci dokładnie to samo.

ocenił(a) film na 7

Uparcie próbujesz nadac temu filmowi latke horroru nic bardziej blednego, historia, która dostajemy to typowy dramat obyczajowy dziejący się w dalekiej przyszłości, zatem tym bardziej mamy tu SF. Jeśli znasz styl Sabu tym bardziej powinnas o tym wiedzieć.

użytkownik usunięty
Szybszy

Nic nie próbuję, bo on jest horrorem, ponieważ jest zombie. To wszystko wymieszane z dramatem, dlatego dramat/horror.

ocenił(a) film na 7

To Sabu, u niego nic nie jest oczywiste.

użytkownik usunięty
Szybszy

Nie ma znaczenia kto by to kręcił, jeśli jest zombie to automatycznie film jest horrorem. Tak samo jest ze Zmierzchem, jest to romansidło, ale że są tam wampiry to automatycznie jest to romans/horror. Od strony horroru jest bardzo słaby, no ale nim jest.

ocenił(a) film na 7

Jestes bardzo pewna swoich racji, oczywiście może to być zarówno wada jak i zaleta.

ocenił(a) film na 7

Wybacz ale tym zdaniem mnie zaskoczylas, ze w dramacie nie może być zombiakow:)

użytkownik usunięty
Szybszy

No widzisz, to będziesz już wiedział na przyszłość :)

ocenił(a) film na 7

Oglaszam remis :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones